17.7 C
Chicago
sobota, 15 czerwca, 2024

Przez budżetowe cięcia zginą dziesiątki psów i kotów?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dziesiątki psów i kotów, które przebywają w schronisku dla zwierząt w kalifornijskim Upland, mogą stracić życie. Powód – cięcia w budżecie.

Rada miasta zatwierdziła w ubiegłym tygodniu nowy budżet, na mocy którego instytucje zajmujące się zwierzętami otrzymają o 389,699 dolarów mniej. – Już wcześniej funkcjonowaliśmy przy pomocy małych funduszy, nie mam pojęcia, jak będziemy funkcjonować dalej, nie poświęcając jakości panujących u nas warunków – powiedziała Janice Elliot z Friends of Upland Animal Shelter.

Niższe środki oznaczają zwolnienia pracowników i krótszy czas pracy schroniska. Zmiany mogą nastąpić już w październiku, co oznacza, że wiele psów i kotów może spotkać bardzo przykry los. W latach 2007-14 schronisku udało się zmniejszyć liczbę eutanazji z 47 do 23 procent. – Teraz jednak postęp stoi pod znakiem zapytania – przyznają jego pracownicy.

Aby tak się nie stało, rozpoczęto w sieci zbiórkę pieniędzy, które pomogą uchronić szukające domu zwierzaki. Wpłat można dokonywać pod adresem gofundme.com/uplandanimals.

(hm)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520