24.1 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nie przepłacaj rozlicz za darmo podatki w Centrum Polsko – Słowiańskim

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Centrum Polsko Słowiańskie działające w sercu polskiej dzielnicy na Greenpoinice każdego roku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów organizuje bezpłatne rozliczania podatkowe za rok 2017 w ramach Programu VITA. W rozliczeniu podatków oprócz pracowników CP-S pomagają pracownicy IRS, którzy przychodzą w wyznaczone soboty na dyżury do Centrum Polsko – Słowiańskiego.

Osoby, które chciałyby skorzystać z darmowego rozliczenia muszą spełnić kila warunków. – Jednym z nich jest dochód, który na rodzinę nie może przekroczyć $65,000 dodatkowo podatnik nie może być właścicielem domu lub własnej firmy – powiedziała Bożena Mazińska koordynator bezpłatnego rozliczenia oferowanego w Centrum Polsko – Słowiańskim. – W tym roku rozliczenia podatków rozpczynają się w sobotę 17 lutego, kolejne terminy to 3 i 24 marca oraz 7 i 14 kwietnia – powiedziała Bożena Mazińska.

Na wcześniej umówione spotkanie należy zabrać ze sobą dokumenty tożsamości ze zdjęciem, – oryginały kart Social Security lub numery ITIN – (znane jako indywidualne numery rozliczeniowe)- wszystkich osób, które będą uwzględnione na rozliczeniu podatkowym (żona, mąż , dzieci itp.). Trzeba pamiętać również o wzięciu ze sobą informacje o dochodach za 2017 rok – Formy W-2 i/lub Formy 1099, jak również informacje o dochodach z posiadanych kont bankowych, inwestycjach, kopie rozliczenia podatkowego za rok 2017. – Natomiast osoby, które otrzymywały zasiłek dla bezrobotnych (unemployment insurance) powinny okazać formę 1099-INT, a osoby, które rozliczają się, jako samozatrudniające (self-employed) powinny okazać zestawienie zarobków i rachunki poniesionych wydatków związanych z wykonywana praca – dodaje Mazińska. Aby uniknąć niepotrzebnych kolejek w CP-S prowadzona jest lista osób zainteresowanych, które chcą rozliczyć swoje podatki za darmo korzystając z usług jakie oferuje CP-S. Aby umówić się na wizytę należy zadzwonić pod numer tel. (718 )349-1143, lub wysłać swoje zgłoszenie drogą emaliową na adres [email protected].

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520