Prokurator Kim Foxx apeluje do ofiar R. Kelly’ego: Zgłaszajcie się!

Prokurator Kim Foxx apeluje do ofiar R. Kelly’ego: Zgłaszajcie się!

Prokurator stanowa powiatu Cook, Kim Foxx wezwała ofiary rapera R. Kelly’ego do zgłoszenia się na policję lub do prokuratury. Podczas konferencji prasowej Foxx powiedziała, że kobiety nie mają powodów by się obawiać i powinny powiadomić służby o złamaniu przez muzyka prawa.

 

Na kanale Lifetime obejrzeć można było film dokumentalny” Surviving R. Kelly” , w którym 6 kobiet opowiedziało o latach gwałtów, znęcania się fizycznego i psychicznego. Muzyk i autor tekstów do piosenek takich artystów jak Celine Dion, Michael Jackson czy Lady Gaga nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. 51-letni R. Kelly w kwietniu ubiegłego roku odwołał swój koncert w Chicago po tym jak w prasie pojawiły się artykuły na temat przetrzymywania przez niego siłą kobiet na terenie posiadłości w Wietrznym Mieście i w Atlancie.

Przypomnijmy, że R. Kelly w 2008 roku został oskarżony o pornografię dziecięcą po tym jak opublikował nagranie z kontaktu seksualnego z 14-latką. Raper sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świcie, najbardziej jest znany z przeboju pt.: „I Believe I Can Fly”.

 

BKCOMMENTS

WORDPRESS: 0