28 C
Chicago
piątek, 12 lipca, 2024

Proces ws. zabójstwa Belli Bond. Zeznania potwierdzają, że podejrzany interesował się demonami

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Przyjaciel z dzieciństwa mężczyzny, którego oskarżono o zabicie 2-letniej dziewczynki w Bostonie, stwierdził w sądzie, że oskarżony wierzył, iż jest w stanie wypędzić demona z czyjegoś domu.

W tym tygodniu ruszyły przesłuchania w sprawie głośnego morderstwa Belli Bond. Ciało dziewczynki woda wyrzuciła na brzeg Bostonu w czerwcu 2015 roku. Przez kilka miesięcy dziecko było znane tylko jako „Baby Doe”. Dopiero we wrześniu udało się ustalić tożsamość dziewczynki i namierzyć podejrzanego.

Zarzut popełnienia morderstwa postawiono Michaelowi McCarthy’ego, partnerowi matki Belli. Po zabiciu 2-latki miał on powiedzieć, że była demonem i musiała umrzeć.

Adwokat McCarthy’ego stwierdził we wtorek, że wbrew ustaleniom prokuratury podejrzany nie sądził, że dziewczynka była opętana, a tematyką demonów zainteresowana była Rachelle Bond, matka dziewczynki. Michael Sprinsky, przyjaciel McCarthy’ego, zeznał tymczasem w środę, iż podejrzanego od dawna ciekawiły siły nadprzyrodzone.

– Długo znam Mike’a, czasami ma takie okresy, w których jest dużo mroku. Mówi o demonach, złych duchach. Nigdy nie traktowałem tego poważnie, wszystko wlatywało mi jednym uchem, a wylatywało drugim – oświadczył Sprinsky, dodając, że w tych okresach wolał trzymać się z dala od McCarthy’ego.

Matka Belli, którą oskarżono o współudział po fakcie, ponieważ ukrywała zbrodnię, stanie przed sądem w piątek.

(jj) / fot. Facebook

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520