15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Prezydent Zielonej Góry po zamachu w Nicei: „Takich ch… to ja bym z…”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Miałem dziś napisać o całkiem o czymś innym a tu … Nicea i zamach. I na usta cisną mi się słowa, i to w większości te niecenzuralne – napisał w piątek, na Facebooku, prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

„Miałem dziś napisać o całkiem o czymś innym a tu … Nicea i zamach. I na usta cisną mi się słowa, i to w większości te niecenzuralne bo ja takich ch… to bym z…. teroryści pi…. I niech ktoś powie, że po czymś takim mamy myśleć pozytywnie o uchodźcach jak ??? No jak ??? Jeżeli komuś nie podoba się moje słownictwo jakiego użyłem to przepraszam ale …” – to słowa Janusza Kubickiego na Facebooku.

 

Wpis J. Kubickiego wywołał falę komentarzy. – Wreszcie władza mówi ludzkim językiem. – Podzielam opinię. 100% racji Panie Prezydencie. – I Prezydent Miasta ma prawo wyrazić radykalny pogląd. – Brawo :) ma Pan rację trzeba nazywać rzeczy po imieniu – czytamy. Ale słowa prezydenta Kubickiego nie wszystkim przypadły do gustu, szczególnie część dotycząca uchodźców. – To jeden z najbardziej nieodpowiedzialnych wpisów urzędnika publicznego, jaki widziałem. Oto prezydent dużego miasta bez żadnych podstaw łączy terrorystów z ludźmi uciekającymi przed terrorystami. Nie wiem, z czego to wynika. – Panie prezydencie gratuluję!! Stał się pan sławny na całą Polskę. Tylko nie wiem, czy można się tym chwalić… – Pan Prezydent nie rozumie, że uchodźcy to ludzie, którzy uciekają przed takimi strasznymi rzeczami, które wydarzyły się w ostatnim czasie we Francji. Nas to przeraża, a oni mają to na co dzień.

 

I odpowiedź: Pan Prezydent rozumie, że wśród tych uchodźców są terroryści, a my ich przyjmujemy bez sprawdzania czegokolwiek. Straszne rzeczy to dopiero będą się dziać w Europie. A większość z tych ludzi ucieka do lepszych zasiłków, a nie z powodów wojny.

TS/red. (aip), Fot. Mariusz Kapała

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520