18 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Prezydent osobiście pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w Zakopanem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prezydent Andrzej Duda ocenił w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową, że Kamil Stoch jest bardzo silnym psychicznie zawodnikiem. Prezydent osobiście pogratulował Kamilowi zwycięstwa w konkursie skoków narciarskich w Zakopanem.

Prezydent podkreślił, że kolejne zwycięstwo Kamila Stocha umacnia go na pozycji lidera w rywalizacji Pucharu Świata. Andrzej Duda zwrócił też uwagę na doping polskich kibiców.
Prezydent w rozmowie z IAR powiedział, że Kamil Stoch, występując przed licznie zgromadzoną polską publicznością, musiał wykazać się silnym charakterem. Tłumaczył, że zawodnik musi wytrzymać takie napięcia jak występ na krajowej skoczni przed własną publicznością. „Jest wspaniały, sprawia nam radość po raz kolejny, wielkie, wielkie dzięki” – powiedział Andrzej Duda.
W rozmowie z dziennikarką IAR Agnieszką Drążkiewicz prezydent nie krył jakie emocje wiązały się z oglądaniem zwycięstwa Polaka. Przyznał, że prawie się popłakał ze wzruszenia oglądając występy polskich skoczków.
Według danych organizatorów skoki obserwowało ponad 23 tysiące kibiców. Nawet drugie tyle mogło się zgromadzić poza trybunami, nieopodal Wielkiej Krokwi.

Agnieszka Drążkiewicz/ M.Pieśniewski, Fot. Kancelaria Prezydenta via Twitter.com

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520