3.6 C
Chicago
sobota, 20 kwietnia, 2024

Prezydent Duda – Przez akt wyborczy można dokonać dobrej zmiany

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prezydent Andrzej Duda zaapelował w piątek na Śląsku o udział w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Przypomniał, że sam objął stanowisko głowy państwa dzięki podkreślaniu swojej chęci „naprawy rzeczywistości” a Polsce obecnie jest potrzebna „dobra zmiana”.

 

– Wygrałem wybory mówiąc o tym, że chcę naprawy rzeczywistości i dzisiaj też jestem do niej zdeterminowany. Wierzę, że wygrałem te wybory właśnie dlatego, że naprawy Rzeczypospolitej potrzebuje dzisiaj w Polsce bardzo wielu ludzi – stwierdził podczas piątkowego wystąpienia na spotkaniu z mieszkańcami Pszczyny Andrzej Duda.

 

Prezydent dodał, że Polsce potrzebna jest „dobra zmiana”. – W kraju demokratycznym, w którym sprawy prowadzone są uczciwie, takiej dobrej zmiany można dokonać tylko i wyłącznie poprzez akt wyborczy. Tylko poprzez akt wyborczy można także wyrazić swoje niezadowolenie, albo swoje poparcie dla jakichś pomysłów, idei, dla czyjejś działalności -powiedział Duda.

 

Prezydent zaapelował do obywateli z prośbą o pójście na wybory, co jest znakiem, że „interesuje nas demokracja, że interesuje nas nasze państwo”. – Mówią, że ryba psuje się od głowy. Niech i naprawia się od głowy. Niech się naprawia od uczciwej władzy, która da przykład szacunku do siebie nawzajem, a przede wszystkim do ludzi- stwierdził prezydent.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520