Prezydent Andrzej Duda z żoną w Krakowskim KFC. Fala internetowych memów

Prezydent Andrzej Duda z żoną w Krakowskim KFC. Fala internetowych memów

Andrzej Duda MEMY Prezydent Andrzej Duda razem ze swoją żoną, Agatą Kornhauser-Dudą odwiedził odwiedził jeden z krakowskich lokali sieci KFC. Na miejscu został zapytany: “czemu zgadza się na łamanie konstytucji”. Pytanie padło ze strony pani Katarzyny. Mimo krótkiej odpowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy, cała rozmowa wywołała szereg rozmaitych reakcji w internecie, stając się tematem memów. Jakich? Zobaczcie koniecznie w galerii.

 

Cała sytuacja będąca źródłem fali reakcji w internecie miała miejsce w jednej z krakowskich restauracji KFC, a film ze zdarzenia trafił do sieci. Para prezydencka w trakcie kupowania jedzenia, została zaczepiona przez młodą kobietę, która pyta Andrzeja Dudę: “Czemu zgadza się pan na łamanie konstytucji? Czemu jest taka sytuacja w Polsce”. Odpowiedź ze strony prezydenta jest krótka: “Nikt nie łamie w Polsce konstytucji. Może tak się pani wydaje. Zna pani w ogóle konstytucję?”. Po jej udzieleniu Andrzej Duda zaczyna odchodzić.

 

Do dyskusji włączyła się też pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda: “A proszę powiedzieć, w którym punkcie jest ona łamana”. Pani Katarzyna jako przykład podaje “złamanie ustawy o KRS i zakazie wstępu do Sejmu”. Całą rozmowę prezydent Duda kończy słowami: “Proszę pani, to reguluje regulamin Sejmu. Rozumiem, że nie może pani pogodzić się z tym, kto wygrał wybory?”. Nagranie cieszyło się niezwykle dużą popularnością w sieci, a cała sytuacja wywołała lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Niezawodni internauci nie omieszkali odnieść się do niej w memach, które zobaczycie w galerii.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0