Prezentacją billboardu oraz hasła politycy PiS rozpoczęli kampanię wyborczą w Radomiu

Prezentacją billboardu oraz hasła politycy PiS rozpoczęli kampanię wyborczą w Radomiu

Prezentacją billboardu oraz hasła politycy Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli kampanię wyborczą w Radomiu. Wcześniej zaprezentowano kandydatów do Sejmu i Senatu. Równolegle ruszyła akcja zbierania podpisów. 
Zdaniem lidera listy do Sejmu Marka Suskiego, banery i hasło przypominają dokonania rządu, ale też są odpowiedzią na oczekiwania wyborców. Logo to zarys granic Polski z wpisanym w środek sercem. Towarzyszy mu hasło Dobry czas dla Polski . Na plakatach wypisano, wprowadzone dotąd programy m.in. Rodzina 500 Plus czy Emerytura Plus.
Jak przekonuje poseł Anna Kwiecień przez ostatnie cztery lata podjęto wiele działań, które powinno się kontynuować. Mówiła, że bezrobocie i dług publiczny w kraju są najniższe od lat. Zapowiedziała, że w ciągu najbliższych pięciu lat w planach jest także zwiększenie wydatków na ochronę zdrowia do sześciu procent PKB.
Natomiast ważnym celem, który łączy to, co lokalne z tym, co globalne – dodaje minister Suski, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów – jest modernizacja i rozbudowa lotniska w Radomiu, które od 2021 roku ma być lotniskiem zapasowym dla Okęcia.
Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)/ Anna Orzeł/hk/to/COMMENTS

WORDPRESS: 0