21.6 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Poznań: „Czyściciel” oszukał dwie kobiety?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Piotr Ś. – oskarżony o „czyszczenie” kamienic – ma kolejny problem. Rozpoczął się jego proces w sprawie, w której dwie kobiety zarzucają mu oszustwo na 6 tys. zł.

Piotr Ś. miał wykonać remont mieszkania w kamienicy, w którym miała zamieszkać pani Teresa ze swoją córką, Anną. Zamiast tego, jak twierdzi Teresa Juszczak, mężczyzna wziął zaliczkę w wysokości 6 tys. zł na wykonanie prac a następnie kontakt z nim się urwał.

 

W kwietniu tego roku sąd nakazał Piotrowi Ś. zwrócić kobietom pieniądze oraz ukarał go grzywną. Piotr Ś. odwołał się od wyroku, co oznacza, że sprawa trafiła do normalnego rozpoznania. W poniedziałek odbyła się pierwsza rozprawa, na której swoje wyjaśnienia składał oskarżony Piotr Ś. Mężczyzna nie ukrywał, że nie oddał kobietom pieniędzy, ale nie przyznawał się do stawianych mu zarzutów.

 

– Za pieniądze z zaliczki kupiłem sprzęt niezbędny do zamontowania centralnego ogrzewania w mieszkaniu. To były rury, kaloryfer, piec, zawory. Kiedy miałem już zaczynać remont panie stwierdziły, że rezygnują z mieszkania. Mówiłem im, że oddam im pieniądze, kiedy tylko sprzedam cały zakupiony towar. Do dzisiaj tego jednak nie zrobiłem – przekonywał Piotr Ś.

 

I zapewniał: – Obecnie remontuję mieszkanie, w którym ten sprzęt będzie mógł być wykorzystany. Dlatego do końca tygodnia zafakturuję ten towar i w ciągu kolejnych dwóch tygodni oddam wszystkie pieniądze. Kolejna rozprawa została zaplanowana na połowę października. Do tego momentu, jak zapewniał Piotr Ś., kobiety mają odzyskać swoje pieniądze.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520