HomePOLSKA

Powstała Straż Narodowa, która ma m.in. bronić kościołów przed atakami protestujących

Powstała Straż Narodowa, która ma m.in. bronić kościołów przed atakami protestujących

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości powołuje Straż Narodową, która ma m.in. bronić kościołów przed atakami protestujących przeciw zmianom w prawie aborcyjnym. Narodowcy w Krakowie już zwołują się za pomocą Facebooka do patrolowania świątyń i plakatowania miasta.

“Zero tolerancji dla agresji skrajnej lewicy! Lewica wypowiedziała wojnę, więc musi powstać samoobrona wobec ich agresji. Powołujemy „Straż Narodową” która będzie bronić wartości naszej cywilizacji. Nie będziemy biernie przyglądali się jak zaczną palić nam Kościoły jak na Zachodzie” – napisał na Facebooku Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości”.

 

– To, z czym mamy do czynienia, to czerwona, lewacka, dewiacyjna, satanistyczna rewolucja. Widzieliśmy to w obrazkach ze świata, gdzie bezczeszczone są świątynie i podpalane katedry. Wielu z nas myślało, że do nas to nie dotrze, że Polska będzie enklawą. Nic podobnego. To już się dzieje. Przekroczyli granicę, której nie powinni przekraczać, a my nie będziemy przyglądali się bezczynnie jak bezczeszczą nasze świątynie, jak wyją, żeby mordować niewinnych nienarodzonych. Nikt dotychczas nie dopuszczał się takiej przemocy w przestrzeni publicznej – powiedział prezes Bąkiewicz podczas poniedziałkowej (26 października) konferencji prasowej Rot Niepodległości.

 

– Lewactwo wrzeszczy, że to wojna. Owszem, to jest wojna. Przyjmujemy, że od dziś jesteśmy w stanie wojny i cały wysiłek przekładamy na ten front. Czas pokoju i tolerowania barbarzyńców minął. Dziś nadszedł ten czas, kiedy każdy prawy człowiek powinien odłożyć powszednią wygodę, ale i niewygodę codziennego życia i stanąć pod swoją świątynią w obronie przed profanacją. Każdy kto mieni się Polakiem, ma obowiązek bronić wartości i fundamentu, na którym zbudowano naszą cywilizację – dodał Bąkiewicz.

 

Do obrony kościołów ruszyli już narodowcy z Krakowa. Świadczą o tym wpisy na facebookowym profilu Młodzieży Wszechpolskiej Kraków: “Regularnie sprzątamy Kraków. Dość dewastacji przestrzeni publicznej! Dość niszczenia kościołów! Plakatujemy miasto i patrolujemy świątynie”, “Dziś cały dzień kontrolujemy sytuację w krakowskich kościołach! Zachęcamy do tego samego. STOP PROFANACJI!”.

 

aip

COMMENTS