16.8 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Powód zatrzymania byłego komendanta głównego policji Zbigniewa M.?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro mówił podczas konferencji prasowej, że zatrzymanie byłego komendanta głównego policji Zbigniewa M. było konieczne ze względu na obawę matactwa. Wraz z byłym komendantem Zbigniewem M. zatrzymano także dwóch byłych dyrektorów delegatur CBA w Łodzi i Poznaniu.

Minister podkreślał, że była to decyzja o zatrzymaniu była uzasadniona. „Funkcjonariusze CBA uważali, że zachodzi niebezpieczeństwo matactwa i kontaktu między tymi osobami, co dałoby im możliwość ustalenia wspólnej wersji wydarzeń, gdyby doszło do skierowania zawiadomienia” – dodał Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości podkreślił, że bardzo duże znaczenie w śledztwie ma dokładna weryfikacja zgromadzonych dowodów, zwłaszcza dowodów niejawnych.
Zbigniewowi M. oraz dwóm b. dyrektorom delegatur CBA zostaną przedstawione zarzuty dotyczące m.in. ujawniania informacji z prowadzonych postępowań karnych oraz planowanych działań.
Nadzór nad dochodzeniem sprawuje Podkarpacki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Rzeszowie.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)TVPInfo/krad/dyd

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520