Poszukiwany trzema listami gończymi wpadł, bo szedł wieczorem bez odblasków

Poszukiwany trzema listami gończymi wpadł, bo szedł wieczorem bez odblasków

Strzelecka drogówka zatrzymała 40-letniego mieszkańca gminy Jemielnica. Mężczyzna wieczorem szedł bez elementów odblaskowych. Okazało się, że był poszukiwany trzema listami gończymi. Noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia został doprowadzony do zakładu karnego.

W czwartek po godzinie 18:00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że drogą wojewódzką 426 pomiędzy Strzelcami Opolskimi i Wierchlesiem idzie mężczyzna. Według zgłoszenia pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Pieszym okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Jemielnica. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna tłumaczył się, że właśnie przyjechał z zagranicy i wraca do domu. Podczas interwencji policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie.

 

Szybko okazało się, że za 40-latkiem wydane były trzy listy gończe przez sąd i prokuraturę w Strzelcach Opolskich. Poszukiwany był w związku z zasądzoną wobec niego karą pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali go mandatem karnym. Następnego dnia mundurowi doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0