27.5 C
Chicago
środa, 22 maja, 2024

Postrzelony w czasie protestów policjant jest sparaliżowany od szyi w dół

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjant, który został postrzelony w Las Vegas podczas protestów po śmierci George’a Floyda jest sparaliżowany od szyi w dół, nie może samodzielnie oddychać i mówić. 

Rodzina 29-letniego Shay’a Mikalonis poinformowała o stanie policjanta za pomocą oświadczenia umieszczonego na Twitterze należącym do Las Vegas Metropolitan Police Department. Policjant opuścił szpital w Las Vegas i został przeniesiony do kliniki zajmującej się urazami kręgosłupa. Rodzina podziękowała lekarzom, pielęgniarkom i innym pracownikom, którzy zajmowali się Shay’em podczas jego pobytu w University Medical Center w Las Vegas.

29- letni Shay Mikalonis został postrzelony 1 czerwca podczas zamieszek po śmierci George’a Floyda na Las Vegas Strip. Wideo, które zarejestrowało moment postrzału pokazuje, jak 20-letni mężczyzna – Edgar Samaniego podszedł do Shay’a, wyciągnął pistolet i strzelił w policjanta raniąc go w głowę.  Edgar Samaniego został aresztowany i oskarżony o próbę morderstwa i posługiwanie się bronią palną. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Nie może także opuścić aresztu za kaucją, ponieważ naruszył warunki tymczasowego zwolnienia. Wcześniej odpowiadał między innymi za prowadzenie pod wpływem narkotyków.

Trwa zbiórka środków finansowych na leczenie i rehabilitację Shay’a Mikalonisa. Wpłaty można dokonać TUTAJ.

MS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520