HomePOLSKAPILNE

Portal wPolityce.pl ujawnił listę nazwisk sędziów, którzy podpisali listy poparcia dla kandydatów do KRS

Portal wPolityce.pl ujawnił listę nazwisk sędziów, którzy podpisali listy poparcia dla kandydatów do KRS

Portal wPolityce.pl udostępnił spis nazwisk wszystkich sędziów, którzy podpisali listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa. Zawiera on 368 nazwisk.

Portal nie zamieścił informacji, który sędzia podpisał się pod konkretnym kandydatem do KRS. W spisie znajdują się sędziowie sądów rejonowych, okręgowych oraz administracyjnych.

W czerwcu ubiegłego roku Naczelny Sąd Administracyjny orzekł, że nazwiska sędziów, którzy poparli kandydatów do KRS, są informacją publiczną i nakazał ich udostępnienie. Po tym wyroku prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych wydał dwa postanowienia nakazujące wstrzymanie ujawnienia nazwisk osób widniejących na listach. Jego zdaniem naruszałoby to przepisy RODO. W styczniu Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił oba postanowienia i orzekł, że przepisy RODO nie mają zastosowania, gdy o ujawnienie pewnych dokumentów zwraca się sąd oraz stwierdził, że nazwiska sędziów podpisanych pod listami poparcia dla kandydatów do nowej KRS powinny zostać ujawnione. Prezesowi UODO przysługuje prawo zaskarżenia rozstrzygnięcia WSA do NSA.

3 lutego Kancelaria Sejmu opublikowała dane liczbowe, które pokazują, po ile podpisów zgromadzili poszczególni członkowie KRS. Wynika z nich, że kandydatów zgłoszonych przez grupę co najmniej 25 sędziów poparło łącznie 364 sędziów, z czego 275 sędziów udzieliło poparcia tylko jednemu kandydatowi, a 89 sędziów więcej niż jednemu.

Zgłoszenia kandydatów do KRS wpłynęły pomiędzy 23 a 25 stycznia 2018 roku, a poparte musiały być przez grupy co najmniej 2 000 obywateli lub 25 sędziów. Członkowie KRS zostali wybrani 6 marca 2018 roku na mocy uchwały Sejmu VIII kadencji.

 

LISTA POPARCIA:

1/ Adam Jan Abraszek – SSR w Zamościu

2/ Adam Michalak – SSR w Koninie

3/ Adam Klank – SSR w Rudzie Śląskiej

4/ Adrianna Wziętal – SSR w Bytomiu

5/ Agata Pędracka – SSR w Rybniku

6/ Agnieszka Anna Walkowiak – SSR w Elblągu

7/ Agnieszka Ewa Dudek – Kowalska – SSR w Mysłowicach

8/ Agnieszka Gołaszewska – SSR Warszawa

9/ Agnieszka Halina Hajto – SSR dla Krakowa

10/ Agnieszka Joanna Kapuścińska – SSR w Poznaniu Stare Miasto

11/ Agnieszka Józefa Zachariarz – Kawaler – SSR w Jaworznie

12/ Agnieszka Justyna Biel – SSR Katowice – Wschód

13/ Agnieszka Matysek – SSR w Kielcach

14/ Agnieszka Stachniak – Rogalska – SSR dla Warszawy – Żoliborza

15/ Agnieszka Zielińska – SSR w Wieliczce

16/ Aleksandra Emilia Ziółkowska – Majkowska – SSR dla m.st. Warszawy

17/ Aleksandra Helena Korusiewicz – SSR w Myszkowie

18/ Aleksandra Rutkowska – SSR Wrocław – Wschód

10/ Alicja Jaskuła – SSR w Jarosławiu

20/ Alina Basińska – SSO w Tarnobrzegu

21/ Alina Danuta Szostakowska – SSR w Wieliczce

22/ Andrzej Bartecki – SSR w Zamościu

23/ Andrzej Obcowski – SSR Katowice Wschód

24/ Andrzej Sak – SSO w Zamościu

25/ Andrzej Skowron – SSR w Tarnowie

26/ Andrzej Wachowski – SSR w Jarosławiu

27/ Aneta Michałek – SSR w Zamościu

28/ Aneta Szarejko – Płończak – SSR w Słubicach

29/ Aneta Wlezień – SSR w Biłgoraju

30/ Anna Beata Jamróz – SSR w Jaworznie

31/ Anna Białobrzeska – Stybel – SSR w Jarosławiu

32/ Anna Elżbieta Dalkowska – SSR w Gdyni (obecna wicemoinister sprawiedliwości)

33/ Anna Katarzyna Parka – SSR Katowice Wschód

34/ Anna Kiliańska – SSR w Tarnobrzegu

35/ Anna Lipiarz – SSR w Nisku

36/ Anna Maria Jabłońska – Ostręga – SSR w Jaworznie

37/ Anna Mirosława Hajduk – SSR Katowice Wschód

38/ Anna Pałasz – SSR w Olsztynie

39/ Anna Polańska – Ziobro – SSR w Stalowej Woli

40/ Anna Roszkowska – SSR w Jarosławiu

41/ Anna Sekuła – SSR Katowice Wschód

42/ Anna Wróbel – SSR w Przeworsku

43/ Antoni Rafał Batko – SSR w Zawierciu

44/ Arkadiusz Adam Wołoszczuk – SSR Poznań Stare Miasto

45/ Arkadiusz Cichocki – SSO w Gliwicach

46/ Arkadiusz Czerwoniuk, sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Szczecinie

47/ Arkadiusz Hryniszyn – SSR w Stalowej Woli

48/ Arkadiusz Kopańko – SSR w Krasnymstawie

49/ Arleta Konieczna – SSR w Kaliszu

50/ Arnold Arski – SSR w Krasnymstawie

51/ Artur Jan Szymański – SSR w Zamościu

52/ Artur Żurawik – WSA w Gliwicach

53/ Barbara Gałka – SSR w Biłgoraju

54/ Barbara Iwańczyk – Lekan – SSR w Biłgoraju

55/ Barbara Kawecka – SSR w Zawierciu

56/ Barbara Klepacz – SSR w Gliwicach

57/ Barbara Maria Barszczewska – SSR w Tomaszowie Lubelskim

58/ Barbara Rzekęć – SSR w Przeworsku

59/ Barbara Urszula Kwiecińska – SSR Katowice – Wschód

60/ Bartłomiej Dominik Jochemczyk – SSR Katowice wschód

61/ Bartłomiej Marchlewski – SSR w Zabrzu

62/ Bartłomiej Migda – SSR dla KRakowa Nowej – Huty

63/ Beata Aleksander – Brzyska – SSR w Jarosławiu.

64/ Beata Bury – SSR w Rzeszowie

65/ Beata Danuta Dropek – Łazur – SSR w Tomaszowie Lubelskim

66/ Beata Elżbieta Włoch – SSR w Jaworznie

67/ Beata Kozicka – sędzia WSA w Gliwicach

68/ Beata Maria Siubdzia – SSR w Częstochowie

69/ Bogna Olma – SSR Poznań Stare Miasto

70/ Bożena Miliczek Ciszewska – WSA w Gliwicach

71/ Dagmara Pawełczyk – Woicka – SSR Kraków – Podgórze (obecnie Prezes Sądu Okręgowego w Krakowie, członek KRS)

72/ Daniel Jurkiewicz – SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

73/ Danuta Felińska – Żukowska – SSR w Poznaniu Stare Miasto

74/ Daria Magdalena Popłonyk – SSR dla m. st. Warszawy

75/ Dariusz Andrzej Pawłyszcze, SSO w Krakowie

76/ Dariusz Jan Krzysiak – SSO w Zamościu

77/ Dariusz Józef Drajewicz – SSR dla Warszawy Mokotowa (wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa)

78/ Dariusz Marek Cieślik – SSR w Bydgoszczy

79/ Dariusz Rutkowski – SSO we Wrocłąwiu

80/ Dorota Bobrowicz – SSR w Gorzowie Wielkopolskim

81/ Dorota Charkiewicz – SSR dla m.st. Warszawy

82/ Dorota Kosa – SSR w Zamościu

83/ Dorota Radlińska – SSO w Warszawie

84/ Dorota Szarek – SSO w Warszawie (delegowana do ministerstwa sprawiedliwości)

85/ Edyta Zofia Dzielińska – SSR dla m.st. Warszawy (obecnie w KRS)

86/ Edyta Żarkiewicz – WSA w Gliwicach

87/ Emil Szczepanik – SSR dla m. st. Warszawy

88/ Ewa Ankiewicz – SSR w Wieliczce

89/ Ewa Danuta Barańska SSR w Dąbrowie Górniczej

90/ Ewa Danuta Korszeń – SSR dla m. st. Warszawy

91/ Ewa Danuta Korszeń – SSR dla m. st. Warszawy

92/ Ewa Hełmecka – SSR w Lubartowie

93/ Ewa Janicka Staniek – SSR Poznań Stare Miasto

94/ Ewa Janik – SSR w Rybniku

95/ Ewa Kopczyńska – SSR w Nisku

96/ Ewa Magdalena Langer – SSR w Katowice – Wschód

97/ Ewa Majwald-Lasota, Prezes Sądu Rejonowego w Rybniku

98/ Ewa Monika Góra – Stasikowska – SSR w Jaworznie

99/ Ewa Teresa Motyczyńska – Pałys – SSR w Wieliczce

100/ Ewa Urszula Degowska – SSO w Płocku

101/ Ewa Żarkiewicz-Marek -SSR w Rudzie Śląskiej

102/ Grażyna Danuta – Lipa – SSR w Chrzanowie

103/ Grażyna Kołodziejska – SSA w Warszawie

104/ Grażyna Łuczak – SSO w Tarnobrzegu

105/ Grażyna Maria Josse – Pankowska – SSO w Zamościu

106/ Grażyna Pizoń – SSR w Nisku

107/ Grażyna Wrzosek – SSR w Przeworsku

108/ Grzegorz Andrzej Grzyb – SSR Katowice – Zachód

109/ Grzegorz Krysztofiuk – SSR dla Warszawy Mokotowa

110/ Grzegorz Piotr Jamróz – SSR w Jaworznie

111/ Grzegorz Zarzycki – SSO w Tarnobrzegu

112/ Halina Garus – SSO w Częstochowie

113/ Hanna Maria Życka – SSR w Zamościu

114/ Henryk Jan Kiesz – SSR w Biłgoraju

115/ Henryk Juliusz Walczewski – SSR Kraków – Śródmieście

116/ Henryka Barbara Szwyngel – SSO w Częstochowie

117/ Irena Bochniak – SSR dla Krakowa – Podgórza

116/ Irena Krystyna Bletek – SSR dla Krakowa – Podgórza

119/ Ireneusz Wiliczkiewicz – SSR w Rybniku

120/ Iwona Małgorzata Łyszczarz – Witecka – SSR w Częstochowie

121/ Iwona Nowak – SSR w Olsztynie

122/ Iwona Teresa Rutkowska – SSR dla Krakowa Podgórza

123/ Iwona Zofia Bujak – SSR dla Krakowa Podgórza

124/ Izabela Grzych-Turbak – SSR w Tarnobrzegu

125/ Izabela Maria Bieńko – Maj – SSR w Dąbrowie Górniczej

126/ Jacek Antoni Magdziak – SSO w Zamościu

127/ Jacek Łabuda – SSO Warszawa – Praga

128/ Jacek Morzycki – SSR w Tarnobrzegu

129/ Jacek Jacek Saramaga – SSO w Przemyślu

130/ Jacek Zbigniew Przygucki – SSO w Suwałkach

131/ Jadwiga Gil-Pawłowska – SSR w Jarosławiu

132/ Jan Mariusz Kozaczuk – SSR dla 
Poznania Stare Miasto

133/ Janina Maria Ignasiak – SSO w Częstochowie

134/ Jarosław Dudzicz – SSR w Słubicach (obecnie w KRS)

135/ Jarosław Szczerba – SSR w Biłgoraju

136/ Jarosław Zarębski -SSR dla m. st. Warszawy

137/ Jerzy Andrzej Pukas – SSO w Częstochowie

138/ Jerzy Daniluk – SSO w Siedlcach

140/ Jerzy Żurawicki – SSO w Zamościu

141/ Jędrzej Kondek – SSR dla m.st. Warszawy

142/ Joanna Bury -SSRR w Olsztynie

143/ Joanna Dorota Kolega – SSR w Częstochowie

144/ Janusz Jurkiewicz – SSR Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

145/ Joanna Libicz – Lechcik – SSR w Stalowej Woli

146/ Joanna Maria Przanowska – Tomaszek – SSR dla Warszawy – Pragi Południe

147/ Joanna Monika Oliwa – SSR dla Warszawy – Żoliborza

148/ Joanna Monika Oliwa – SSR dla Warszawy – Żoliborza

149/ Joanna Smyk – SSR w Krasnymstawie

150/ Joanna Urlińska – SSR w Olsztynie

151/ Joanna Smyk – SSR w Krasnymstawie

152/ Jolanta Elżbieta Janas – SSO w Częstochowie

153/ Jolanta Elżbieta Sudoł – SSO w Częstochowie

154/ Jolanta Jagoda Michalik – SSR w Chorzowie

155/ Jolanta Joanna Baran – SSR w Białymstoku

156/ Jolanta Korwin – Piotrowska – SSR w Białymstoku

157/ Jolanta Lewczyńska – SSR w Stalowej Woli

158/ Jolanta Szewczyk – SSR w Stalowej Woli

159/ Jolanta Zachorowska – SSR w Gliwicach

160/ Jolanta Żak – SSR w Gliwicach\

161/ Jolita Pokrywiecka – SSR w Tomaszowie Lubelskim

162/ Józef Bogdan – SSO w Zamościu

163/ Józef Dyl – SSO w Tarnobrzegu

164/ Józef Pawłowski – SSO w Przemyślu

165/ Justyna Barbara Czarnota – SSR Katowice – Wschód

166/ Justyna Elżbieta Kleszcz – SSR Katowice Wschód

167/ Justyna Elżbieta Rzepa – SSR w Zamościu

168/ Justyna Maria Magner – Szwed – SSR Katowice Wschód

169/ Kamil Jakub Antkowiak – SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

170/ Kamil Janusz Cichowski – SSR dla Łodzi – Śródmieście

171/ Karol Dałek – SSO w Łodzi

172/ Karol Dryjański – SSR w Koninie

173/ Karol Kołodziejczyk – SSO w Częstochowie

174/ Karol Marcin Gondoro – SSR w Myszkowie

175/ Katarzyna Anna Wysokińska – Walenciak – SSO w Krakowie

176/ Katarzyna Ceglarska – Piłat – SSR w Skierniewicach

178/ Katarzyna Dil – SSR w Ełku

179/ Katarzyna Eliza Nikodem – WSA w Poznaniu

180/ Katarzyna Ewa Kokosza Wąsik – SSR w Jaworznie

181/ Katarzyna Ewelina Sąsiadek – SSR Katowice Wschód

182/ Katarzyna Iwona Wolna – Kubicka – WSA w Poznaniu

183/ Katarzyna Jerka – SSR w Olsztynie

184/ Katarzyna Joanna Król – SSR Katowice Wschód

185/ Katarzyna Małgorzata Dudek – SSR w Jaworznie

186/ Katarzyna Naszczyńska – SSR dla Warszawy Pragi

187/ Katarzyna Nawacka – SSR w Olsztynie

198/ Katarzyna Zabuska – SSR w Olsztynie

199/ Kinga Śliwińska-Buśkiewicz – SSR w Koninie

190/ Kinga Marta Wochna – SSR w Gorzowie Wielkopolskim

191/ Konrad Dul – SSR w Janowie Lubelskim

192/ Konrad Kamil Wytrykowski – SSO w Legnicy (obecnie w Sądzie Najwyższym)

193/ Kornel Daniel Łaszkiewicz – SSR w Zamościu

194/ Kornelia Gwiazdowska – SSR w Lublińcu

195/ Krystyna Maria Darmach – SSR dla Krakowa – Podgórza

196/ Krzysztof Adam Kamiński – SSO w Przemyślu

197/ Krzysztof Bieńkowski – SSR w Olsztynie

198/ Krzysztof Dembowski – SSR w Nisku

199/ Krzysztof Deryło – SSO w Tarnobrzegu

200/ Krzysztof Jan Pliszka – SSR w Tomaszowie Lubelskim

201/ Krzysztof Matysiak – SSR w Olsztynie

202/ Krzysztof Przybysław Tracz – SSR w Zamościu

203/ Krzysztof Rafał Rataj – SSR w Słubicach

204/ Krzysztof Tryksza – SSR w PRzeworsku

205/ Leokadia Krośniak – Cebulska – SSR w Gliwicach

206/ Lidia Barbara Bizior – SSR w Zamościu

207/ Lidia Jolanta Świerdza – SSR w Dąbrowie Górniczej

208/ Lidia Pazera Lepich – SSR w Żorach

209/ Lidia Ziarko – SSO w Tarnobrzegu

210/ Lilianna Hamer – SSR w Stalowej Woli

211/ Lucyna Anna Jabłońska – SSR w Katowicach

212/ Lucyna Halina Wójcik – Cupiał – SSO w Katowicach

213/ Lucyna Katarzyna Podsadecka – SSR Myślenice

214/ Lucyna Zygmunt – SSR w Jarosławiu

215/ Łukasz Kluska – SSR w Pruszkowie

216/ Łukasz Konrad Piebiak – Warszawa m.st. Warszawa

217/ Łukasz Maj – SSR Katowice Wschód

218/ Łukasz Paweł Ciszewski – SSR Katowice – Zachód

219/ MAciej Andrzej Mitera – SSR dla Warszawy Woli (członek i rzecznik KRS)

220/ Maciej Cezary Czubak – SSR ww Tomaszowie Lubelskim

221/ Maciej Jakub Iwaniec – SSR Warszawa Mokotów

222/ Maciej Nawacki – SSR w Olsztynie

223/ Maciej Pragłowski – SSR w Wieliczce

224/ Magdalena Irena Grabowska – SSR Katowice Wschód

225/ Magdalena Maria Mizeracka – SSR Katowice Wschód

226/ Magdalena Zuzanna Jasińska, SSR dla Krakowa Podgórza

227/ Maja Ewa Łapińska – SSR Katowice Wschód

228/ Małgorzata Anna Tracz – SSR w Dąbrowie Górniczej

229/ Małgorzata Jolanta Pietroń – SSR w Tomaszowie Lubelskim

230/ Małgorzata Kanigowska – Wajs – SSR dla Warszawy Pragi Południe

231/ Małgorzata Katarzyna Machalik – SSR w Jaworznie

232/ Małgorzata Maria Chrzanowska – SSR w Tomaszowie Lubelskim

233/ Małgorzata Maria Kita – Janczak – SSO w Częstochowie

234/ Małgorzata Maria – Święch – SSR dla Krakowa Podgórza

235/ Małgorzata Marta Kułach – SSR w Tarnobrzegu

236/ Małgorzata Swedo – Dec – SSO w Tarnobrzegu

237/ Małgorzata Ziomek – Zabawa – SSR w Zamościu

238/ Małgorzata Zofia Kłuszczyńska – SSR w Dąbrowie Górniczej

239/ Marcin Dudzik -SSR w Przemyślu

240/ Marcin Kulikowski – SSR w Tarnowskich Górach

241/ Marcin Ozimek – SSR w Jeleniej – Górze

242/ Marcin Wojciech Kowal – SSR dla Warszawy Śródmieścia

243/ Marcin Bajak – SSR w Tarnobrzegu

244/ Marek Jaskulski – SSR Poznań Stare Miasto

245/ Marek Korczyński – SSR w Piasecznie

246/ Marek Szyszko – SSR Poznań Stare Miasto

247/ Marek Witold Gajdecki – SSR w Jeleniej Górze

248/ Marek Zbigniew Lisiczyński – SSO w Zamościu

249/ MAria Kazimiera Bielska – Wojtaszek – SSO w Katowicach

250/ Marian Mazur – SSR w Tarnobrzegu

251/ Mariola Krystyna Marczak – SSR w Słubicach

252/ Mariusz Andrzej Fołta – SSR w Przeworsku

253/ Mariusz Tomasz Kucharczyk – SSR w Dąbrowie Górniczej

254/ Mariusz Wąsowicz – SSR w Częstochowie

255/ Marta Janina Wilk – SSR w Będzinie

256/ Marta Orzeł – SSR w Janowie Lubelskim

257/ Marta Reszka – SSR w Biłgoraju

258/ Marta Władysława Podskarbi – Buńko – SSR w Zamościu

259/ Marta Sałuda – WSA w Gliwicach

260/ Marzena Elżbieta Płecha – SSR w Biłgoraju

261/ Marzena Kaczorowska – Paczos – SSR w Biłgoraju

262/ Marzena Zdzisława Chmiel – SSR w Biłgoraju

263/ Mateusz Maciej Bartoszek – SSR w Poznaniu Stare Miasto

264/ Michał Bronisław Roszkowski -SSO w Katowicach

265/ Michał Dudzic – SSR w Tarnobrzegu

267/ Michał Jankowski – SSR w Koninie

268/ Michał Krzysztof Bukiewicz – SSR dla Warszawy Pragi Południe

269/ Michał Krzysztof Bukiewicz – SSR dla Warszawy Pragi Południe

270/ Michał Lasota – SSR w Nowym Mieście Lubawskim

271/ Michał Przysiecki – SSR w Słubicach

272/ Michał Radwański – SSR Poznań Stare Miasto

273/ Mieczysław Potejko – SSO w Krakowie

274/ Mirella Ławniczak – WSA Poznań

275/ Mieczysław Janusz Różaniecki – SSR w Tomaszowie Lubelskim

276/ Mirosław Stanisław Baranowski – SSR w Zamościu

277/ Monika Anna Węgrzyńska – SSR w Słubicach

278/ Monika Kąpała-Knabel – SSR w Lublińcu

279/ Monika Świerczak – SSR w Słubicach

280/ Monika Wawro – SSR w Olsztynie

281/ Norbert Mikołaj Kowal – SSR w Olsztynie

282/ Patrycja Izabela Potejko – SSR w Jaworznie

283/ Patryk Jacek Poniatowski – SSR w Katowicach – Zachód

284/ Paweł Antoni Wysocki – SSR w Jaworznie

285/ Paweł Artur Darmoń – WSA w Krakowie

286/ Paweł Bucoń – SSR w Białej Podlaskiej

287/ Paweł Chałada – SSR w Krasnymstawie

288/ Paweł Dobała – SSR w Krasnymstawie

289/ Paweł Jarosław Jaros – SSR dla m. st. Warszawy

290/ Paweł Krystian Zwolak – SSR w Janowie Lubelskim

291/ Paweł Mazurkiewicz – SSR w Nisku

292/ Paweł Mroczkowski – SSR w Janowie Lubelskim

293/ Paweł Piotr Szmidt – SSR Poznań Stare Miasto

294/ Paweł Ptak – SSR w Częstochowie

295/ Paweł Rynko – SSR w Olsztynie

296/ Paweł Stępień – SSR w Wodzisławiu Śląskim

297/ Paweł Styrna – SSR w Wieliczce

298/ Piotr Adam Węgrzyn – SSR Kraków Śródmieście

299/ Piotr Andrzej Skrzyszowski – SSR dla Krakowa – Śródmieście

300/ Piotr Domaradzki – SSR w Olsztynie

301/ Piotr Fronc – DDR dla Krakowa Podgórza

302/ Piotr Paweł Rogoziński – SSR w Wejherowie

303/ Piotr Sebastian Szydłowski – SSR w Suwałkach

304/ Piotr Skrzyszowski – SSR dla KRakowa Śródmieścia

305/ Piotr Szołdrowski – SSR w Wieliczce

306/ Przemysław Grzegorz Wypych – SSR dla Krakowa Krowodrzy

307/ Przemysław Koral – SSR w Dąbrowie Górniczej

308/ Przemysław Wiktor Radzik – SSR w Krośnie Odrzańskim (obecny Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych)

309/ Radosław Młyński – SSR dla m. st. Warszawy

310/ Rafał Baranek – SSR w Gliwicach

311/ Rafał Jaroszewski – SSR w Iławie

312/ Rafał Krzysztof Kierzynka – SSO w Gorzowie Wielkopolskim

313/ Rafał Marek – SSR w Stalowej Woli

314/ Rafał Puchalski – Prezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie

315/ Rafał Stasikowski – SSR Katowice – Zachód (obecnie w NSA)

316/ Rafał Szymon Olszewski – SSO w Częstochowie

317/ Rafał Waszkiewicz – SSR dla Warszawy Żoliborza

318/ Remigiusz Guz – SSR w Wodzisławiu Śląskim

319/ Renata Anna Mleczko – SSR dla Krakowa Podgórza

320/ Renata Maria Sikorska – SSR w Słubicach (prezes sądu)

321/ Renata Mazur – Bomba -SSR w Wieliczce

322/ Renata Siudyka – WSA w Gliwicach

323/ Robert Marek Bełczącki – SSR dla Warszawy Mokotowa

324/ Robert Pelewicz – SSO w Tarnobnrzegu

325/ Robert Pizun – SSR w Tomaszowie Lubelskim

326/ Rober Radziejewski – SSR w Biłgoraju

327/ Roman Józef Glos – SSR w Jaworznie

328/ Roman Kłuża – SSR w Janowie Lubelskim

329/ Sabina Kostyra Żółcińska – SSR w Wieliczce

330/ Sebastian Bartłomiej Popiołek – SSR w Słubicach

331/ Sebastian Bolesław Krawczyk -SSR w Tomaszowie Lubelskim

332/ Sebastian Władysław Petlik – SSR w Sulęcinie

333/ Sławomir Kubiak – SSR Poznan Stare Miasto

334/ Sławomir Witold Brzóska – SSO w Częstochowie

335/ Sylwester Andrzej Świerdza – SSR w Myszkowie

336/ Sylwia Ewa Surmacz – Tracz – SSR w Zamościu

337/ Sylwia Żukowska – SSR w Zamościu

338/ Szczepan Prax – NSA

339/ Szymon Jakub Chrobak – SSR w Prudniku

340/ Tadeusz Bizior – SSO w Zamościu

341/ Tadeusz Michalik – NSA

342/ Teresa Małgorzata Sobieszek – SSR w Dąbrowie Górniczej

343/ Teresa Urszula Ziarkiewicz – Turzyniecka – SSR w Zamościu

344/ Teresa Wilińska – SSR w JAnowie Lubelskim

345/ Tomasz Andrzej Czop – SSR w Jaworznie

346/ Tomasz Andrzej Orzeł – SSR w Janowie Lubelskim

347/ Tomasz Edward Przesłański – SSR w Częstochowie

348/ Tomasz Kołacz – SSR w Częstochowie

349/ Tomasz Koszewski – SSR w Olsztynie

350/ Tomasz Pótorak – SSR w Przeworsku

351/ Tomasz Szmydt – WSA w Warszawie

352/ Tycjan Gerard Kotara – SSR Katowice

353/ Urszula Klejnowska – Mosiołek – SSR w Jaworze

354/ Urszula Wieczorek – SSO w Warszawie

355/ Wiesław Morys – NSA

356/ Wiesława Sech – SSO w Tarnobrzegu

357/ Wioletta Obrębska – SSR w Olsztynie

358/ Witold Henryk Zawisza – SSR w Rybniku

359/ Witold Mazur – SSA w Katowicach

360/ Włodzimierz Zygmont – NSA

361 – Wojciech Andrzej Głowacki – SSR w Gliwicach

362/ Wojciech Jacek Wieczorkowski – SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda

363/ Wojciech Osiński – SSR w Krasnymstawie

364/ Wojciech Rowiński – SSR w Poznań Stare Miasto

365/ Wojciech Sych – SSO w Poznaniu

366/ Ziemowit Czech – SSR w Tarnobrzegu

367 -Zofia Wolna – SSO w Częstochowie

368 – Zygmunt Drożdżejko – SSR dla Krakowa Nowej Huty

 

 

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/wPolityce.pl, sejm.gov.pl, wczesn./Wj/Siekaj

COMMENTS