20.8 C
Chicago
sobota, 13 lipca, 2024

Ponowne otwarcie Lips Fort Lauderdale w czwartek 25 czerwca

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Lips, najlepsza restauracja o tematyce “drag” jest podekscytowana powitaniem lokalnej społeczności z powrotem (w idealnym miejscu na każdą uroczystość), kiedy oficjalnie ponownie otworzy się o 19:00. w czwartek, 25 czerwca, zgodnie z lokalnymi i stanowymi wytycznymi COVID 19.

 

Zgodnie z tradycją Lips niesamowita obsada wystąpi na scenie, dostarczy pysznych potraw gastronomicznych i przygotuje niesamowite drinki od czwartku do sobotniej nocy oraz na niedzielny brunch, aż do odwołania.

Dochód ze sprzedaży po ponownym otwarciu przyniesie korzyści wszystkim pracownikom Lips. „Lips z dumą nawiązuje ponowny kontakt z naszymi lojalnymi klientami i wita nowych klientów, którzy pragną doświadczyć naszej wyjątkowej marki restauracji i rozrywki”, powiedziała Yvonne Lamé, założycielka i współwłaścicielka Lips.

 „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie tej społeczności w ciągu ostatnich 12 lat i mamy nadzieję, że będziemy nadal świętować specjalne okazje przez wiele lat”.

Zgodnie z tradycją nocnych pokazów tematycznych Lips, ponowne otwarcie rozpocznie się od „Dinner with the Divas”.

Utalentowana obsada Lipsa wcieli się w dawne i obecne diwy, takie jak Cher, Pink, Donna Summer, Nikki Minaj i wiele innych. Inne wieczory tematyczne to Game Night (wtorek), Twisted Broadway (środa), Glitz & Glam (piątek i sobota), „Dinner with the Divas” (czwartek i niedziela) oraz Lips’s Gospel Brunch Gospel Brunch (niedziela). Goście mogą zjeść pyszną kolację wybierając z popularnego menu sałatek, przystawek w tym z kurczaka Marsala, łososia atlantyckiego, żeberka, curry z warzyw warzywnych, grzybów lub ravioli z homara. Lips oferuje również pełny bar, w którym serwowany jest słynny „mrożony kosmos” i inne smaczne napoje. Rezerwacje są wymagane i można je dzwonić pod numer (954) 567-0987. Dostępna jest ograniczona liczba miejsc.

 

Lips znajduje się na 1421 East Oakland Park Blvd. w Oakland Park, około mili na wschód od I-95. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (954) 567-0987 lub odwiedź www.lipsusa.com.

JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520