1.7 C
Chicago
sobota, 20 kwietnia, 2024

Pomóżmy uratować życie wspaniałej młodej Polce

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Znana I oddana dla Polonijnego srodowiska Marta Godlewska (30 l.) potrzebuje pomocy. Do 11 lipca nasza rodaczka musi nazbierać 58 tysięcy dolarów, aby poddać się operacji ratującej jej życie.

Nie pozwólmy, aby pełna życia, uśmiechu i pozytywnej energii młoda Polak została sama. Marta Godlewska znana jest w polonijnym środowisku jako osoba, na którą zawsze można liczyć. Marta jest administratorką strony Polish Parents Pomagają, jest wolontariuszką, pomaga wielu osobom, jest psychologiem, który często pracuje pro bono, również dla rodziców dzieci, które trafiają pod opiekę Polish Gift of Life. Jest też organizatorką warsztatów Let’s Talk. Ma wielkie serce otwarte na potrzeby innych, a teraz sama potrzebuje pomocy ludzi dobrej woli.

Naszej rodaczce można pomóc w różny sposób. Wystarczy przyjść na jedną z imprez, które organizują działaczki z Polish Parents Pomagają. Dochód z każdej z imprez w całości zostanie przeznaczony na leczenia Marty. Już 21-go czerwca w Martha’s Dance na Ridgewood odbędzie się piknik rodzinny od 12pm do 6pm Martha’s Dance Center 475 Onderdonk Ave. Ridgewood (metro linii M, przystanek Seneca lub linii L przystanek Deklab) natomisat 27-go czerwca będzie piknik i dyskoteka w B66 na Brooklynie.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520