10.7 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Pomorze: Matka zostawiła na noc dziecko w lesie. Teraz stanie przed sądem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prokuratura Rejonowa w Człuchowie oskarżyła 24-letnią Annę K., która, wracając z imprezy, zostawiła w lesie trzyletnią córkę.

– Prokuratura Rejonowa w Człuchowie skierowała do tamtejszego sądu rejonowego akt oskarżenia przeciwko 24-letniej Annie K. w związku z narażeniem swojej trzyletniej córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – informuje Paweł Wnuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku. – Z ustaleń dochodzenia wynika, że Anna K. przestępstwa dopuściła się w nocy z 16 na 17 września tego roku w miejscowości Łoża koło Czarnego, kiedy to, będąc w stanie nietrzeźwości, oraz wracając do domu ze spotkania towarzyskiego, pozostawiła swoją trzyletnią córkę na całą noc w wózku przy drodze na skraju pobliskiego lasu.

 

Anna K. przesłuchana w charakterze podejrzanej przyznała się do popełnienia zarzucanego jej przestępstwa, a następnie złożyła wyjaśnienia, w których miedzy innymi wyraziła skruchę w związku ze swoim zachowaniem. W stosunku do Anny K. nie były stosowane żadne ze środków zapobiegawczych. Oskarżona nie była wcześniej karana sądownie. Za narażenie na niebezpieczeństwo własnego dziecka matce, na której ciąży obowiązek opieki nad nim, grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520