"> Pomorze: Bestialskie pobicie żony przez mieszkańca wsi pod Smołdzinem – wiadomosci.com

Pomorze: Bestialskie pobicie żony przez mieszkańca wsi pod Smołdzinem

Pomorze: Bestialskie pobicie żony przez mieszkańca wsi pod Smołdzinem

W Żelazie w gminie Smołdzino doszło do pobicia kobiety. Podejrzanym jest jej mąż, który został aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa i znęcania się nad żoną.

Jak nas poinformował Piotr Nierebiński, prokurator rejonowy w Słupsku, 61-letni mieszkaniec Żelaza został zatrzymany przez policję po tym, jak bestialsko skatował swoją 59-letnią żonę. Fakt pobicia kobiety ujawnił jeden z członków rodziny. – Obrażenia kobiety oraz okoliczności zdarzenia wskazują, iż ten mężczyzna od kilku dni maltretował swoją żonę – mówi prokurator Nierebiński. 59-letnia kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do słupskiego szpitala, gdzie przeszła skomplikowaną operację głowy. Rokowania nie są najlepsze.

 

Jej mąż został zatrzymany przez policję, jednak nie było to takie proste, bo mężczyzna zabarykadował się w domu i nie chciał wpuścić funkcjonariuszy. Wezwani na miejsce strażacy wybili okno, przez które policjanci weszli do środka. Tam na łóżku zastali zakrwawioną kobietę. Jej mąż był nietrzeźwy. Dziś Sąd Rejonowy w Słupsku na wniosek prokuratora wydał decyzję o aresztowaniu 61-letniego mężczyzny na dwa miesiące.

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0