-1.2 C

Polska zremisowała z Irlandią. Mateusz Klich uratował nas przed wpadką

Reprezentacja Polski zremisowała w meczu towarzyskim we Wrocławiu z Irlandią 1:1 (0:0).

To był słaby występ zarówno w obronie jak i w ataku. Dopiero w końcówce przed wpadką uratował nas wprowadzony Mateusz Klich. Wcześniej najlepszych okazji nie wykorzystał Arkadiusz Milik, a przy straconym golu nie popisali się Kamil Glik z Jakubem Błaszczykowskim, który rozegrał 102 mecz w kadrze. Debiuty zaliczyli Krzysztof Piątek i Damian Kądzior. Ani minuty nie dostał natomiast kapitan Robert Lewandowski. Na widowni we Wrocławiu zasiadło dzisiaj tylko 25455 osób w tym spora grupa kibiców przyjezdnych.

Irlandczycy objęli prowadzenie w 53. minucie po golu Aidena O’Briena. W 87. minucie wyrównał Mateusz Klich.