“Polska pod Krzyżem”. Do akcji włączyli się wierni z blisko 1000 miejsc z Polski i ze świata

“Polska pod Krzyżem”. Do akcji włączyli się wierni z blisko 1000 miejsc z Polski i ze świata

Jutro na lotnisku w Kruszynie pod Włocławkiem, odbędzie się akcja modlitewna “Polska pod Krzyżem”. Do akcji włączyli się wierni z blisko 1000 miejsc z Polski i ze świata. Współorganizator wydarzenia Maciej Bodasiński zaprasza wszystkich na modlitwę “Polska pod Krzyżem”. „ Zapraszamy wszystkich, żeby udali się do tego miejsca w dowolny sposób: pociągiem, autobusem, autokarem, samochodem. Nawet w ostatniej chwili można ruszyć i przyjechać. Jeżeli z różnych powodów nie możesz przyjechać do Włocławka, to także jesteś zaproszony przez Jezusa Chrystusa, żeby stanąć pod Krzyżem razem z Maryją. O godz. 15:00 zaczynamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę Świętą. Włącz się o tej godzinie w modlitwę.”- zaznaczył współorganizator spotkania modlitewnego.

Maciej Bodasiński, dodał, że się do akcji modlitewnej włącza się Bazylika Grobu Pańskiego. „Nawet w Jerozolimie, 30. metrów od miejsca gdzie Chrystusa krew spadła na ziemię dwa tysiące lat temu, będzie odprawiana msza św. w łączności z wydarzeniem -Polska pod Krzyżem- . W swoim domu stań pod Krzyżem, żeby ten dom uświęcić, żeby zaprosić Ducha Świętego do wszystkich domostw, pomieszczeń, dzieci, do ludzkich serc. Po prostu, uświęć swój dom, poświęć go Bogu. Możesz to uczynić, zobaczysz, Bóg przyjmie twą modlitwę. Na ten dzień Bóg przygotował dla ludzi potężne łaski, tylko trzeba z nich skorzystać.” – dodał Maciej Bodasiński. Spotkanie modlitewne, dla którego poparcie wyraził papież Franciszek, odbędzie się w święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
Droga Krzyżowa transmitowana będzie przez Polskie Radio oraz TVP1 od godziny 20:15 do 22:15. Portal polskieradio24.pl uruchomił specjalny serwis poświęcony “Polsce pod Krzyżem” – polskapodkrzyzem.polskieradio24.pl.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/M. Wosiek/łpCOMMENTS

WORDPRESS: 0