Polska Noc Kabaretowa w Radomiu

Polska Noc Kabaretowa w Radomiu

W sobotę, 18 czerwca od godziny 20 w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr przy ulicy Parkowej 1 w Radomiu będzie piąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.

 

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczymy Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki.

 

Tegoroczna edycja imprezy to okazja do świętowania i radości. Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów. Wydarzenie, jak co roku cieszy się ogromną popularnością, więc każdy, kto chce w nim uczestniczyć, powinien się pospieszyć, bo biletów pozostało niewiele.

 

W tym roku miejsca na widowni Amfiteatru zostaną ponumerowane. Zaproszenia w cenach od 60 do 120 złotych (w zależności od sektora widowni) dostępne w sprzedaży na: www.kabaretowebilety.pl, www.kulturairozrywka.pl oraz www.polskanockabaretowa.pl, a także w biurze Big Holiday, Radom, ulica Wałowa 7, tel. 48 629-32-22, 48 679-69-38, 502-297-666.

 

TS/tnt aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0