„Polska moimi oczami” – konkurs dla dzieci

„Polska moimi oczami” – konkurs dla dzieci

Fundacja Edukacji Polonijnej zaprasza do udziału w konkursie „Polska moimi oczami”. Konkurs skierowany jest do polonijnych dzieci, w którym do wygrania jest niepowtarzalna nagroda!

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-15 lat. Przygotowanie konkursowej pracy podzielone zostało na dwie kategorie wiekowe:
– Dzieci w wieku 5 – 9 lat – zadanie konkursowe polega na przygotowaniu plakatu prezentującego to, z czym dziecku kojarzy się Polska. Technika wykonania – dowolna.
– Dzieci w wieku 10 – 15 lat – zadanie konkursowe polega na wcieleniu się w rolę pracownika biura podróży i stworzeniu własnej oferty reklamującej Polskę. Technika oraz forma wykonania – dowolna (np. prezentacja multimedialna, plakat z grafikami i opisem, kolaż, nagranie wideo).

Nagrodą w konkursie jest rok nauki w Polonijce Polonijnej Szkole Podstawowej, w roku szkolnym 2018/2019.
Gotową pracę należy przesłać do 2 lipca 2018 r., na adres mailowy [email protected]
W tytule wiadomości należy podać nazwę konkursu „Polska moimi oczami”, natomiast w jej treści imię i nazwisko dziecka oraz kraj zamieszkania.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie:

Konkurs „Polska moimi oczami”

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0