Polska – Anglia na Euro 2017. Kibice z całej Polski już gromadzą się na kieleckim Rynku!

Polska – Anglia na Euro 2017.  Kibice z całej Polski już gromadzą się na kieleckim Rynku!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do lat 21 rozkręcają się na dobre. Już dziś, w czwartek ostatni mecz fazy grupowej rozegra reprezentacja Polski. Na stadionie przy ulicy Ściegiennego w Kielcach nasza drużyna podejmie drużynę Anglii. Zapraszamy na święto piłki nożnej na kielecki rynek już od godziny 18.

[podobne][zaj_kat] Ten mecz (początek o godzinie 20:45) zdecyduje, czy polscy piłkarze awansują do półfinału, gdyż wciąż mają na to szansę! Warunkiem jest jednak wygrana (najlepiej wysoka), oraz szczęśliwe wyniki innych meczów w naszej grupie. Z okazji tego ważnego pojedynku, przed meczem na kieleckim Rynku odbędzie się Święto Piłki Nożnej “Polska Gola”.

W Kielcach spodziewane są tłumy kibiców polskiej reprezentacji, którzy zjadą z całej Polski. Początek wydarzenia o godzinie 18. Zgromadzonych na Rynku kibiców do zabawy zachęcą prowadzący, Michał Trzepałka oraz DJ Mroczek. Usłyszymy wówczas najbardziej znane muzyczne hity, ściśle związane z historią polskiej piłki nożnej. Część z nich kieleccy wokaliści wykonają na żywo. Publiczność będzie miała również szansę zobaczyć najciekawsze teledyski oraz specjalny pokaz zumby. Podobnie jak podczas poprzednich imprez, w Kąciku Eksperta pojawią się ciekawi goście.

Tym razem będą to wojewoda Agata Wojtyszek oraz dziennikarz działu sportowego Echa Dnia, Sławomir Stachura. Publiczność znów będzie miała okazję wziąć udział w konkursach z wyjątkowymi nagrodami.

– Zachęcam wszystkich kielczan i goszczących u nas Polaków z innych regionów, do wzięcia udziału w meczu Polska-Anglia i wspólnej zabawy. Kibicujemy naszym! Namawiam też do przystrojenia aut narodowymi, biało-czerwonymi flagami, zakładania szalików, czapek i innych polskich gadżetów, a restauratorów – do przystrajania lokali w polskie barwy – mówi Sebastian Michalski, jeden z organizatorów.

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0