19.4 C
Chicago
środa, 24 lipca, 2024

Policjanci przyszli z choinką i prezentami do 94-letniego weterana drugiej wojny

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dwoje funkcjonariuszy Departamentu Policji Los Angeles postanowiło umilić święta 94-letniemu weteranowi drugiej wojny światowej.

Natalie Nunez i Abel Torres otrzymali polecenia sprawdzenia, co się dzieje, kiedy zaniepokojeni sąsiedzi zawiadomili policję, że od kilku dni nie widzieli 94-letniego Hermana Perry’ego. Policjanci weszli do jego mieszkania w towarzystwie zarządcy budynku. Okazało się, że lokator ma się dobrze – nie słyszał, jak do jego drzwi dzwonili sąsiedzi, ponieważ już od dłuższego czasu ma problemy ze słuchem. Na zewnątrz zaś nie wychodził, gdyż niedawno się przewrócił i doznał drobnego urazu.

Kiedy mundurowi poznali jego historię i dowiedzieli się, że mężczyzna żyje zupełnie sam, postanowili spędzić z nim trochę czasu. Po skończonej służbie udali się z kolei do sklepu, żeby kupić choinkę. Było już zamknięte, lecz sprzedawca zrobił wyjątek i otworzył po godzinach. Co więcej, poruszony historią weterana, dał funkcjonariuszom choinkę za darmo. Gdy następnego dnia Perry się obudził, drzewko już stało w jego mieszkaniu. Później policjanci wrócili, aby pomóc w porządkach. Mieli też ze sobą prezenty.

– Dużą część mojej wolności zawdzięczam ludziom, którzy poświęcili się dla tego kraju. Chciałam po prostu zrobić coś miłego – powiedziała Nunez.

(hm)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520