HomeMazowieckie

Policja w Grodzisku Mazowieckim szuka zaginionego 5-latka, jego ojciec nie żyje

Policja w Grodzisku Mazowieckim szuka zaginionego 5-latka, jego ojciec nie żyje

Policja poszukuje pięcioletniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec zaginął po tym, jak wczoraj po południu – razem z ojcem – wyjechał z domu w Grodzisku Mazowieckim w niewiadomym kierunku. Dawid był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki. Jego zdjęcie można zobaczyć na stronie internetowej warszawskiej policji.

 

Przed 21.00 funkcjonariusze otrzymali informację o tym, że ojciec chłopca nie żyje, a dziecko znajduje się bez opieki osoby dorosłej – powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej komisarz Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że ojciec chłopca kierował szarą skodą Fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a warszawskim lotniskiem Chopina. Wczoraj około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim.

Informacje można zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub pod numerami telefonu 112 i 997. Policja podkreśla, że każdy zauważony szczegół jest w tym przypadku ważny.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/hm/Siekaj

COMMENTS