12.9 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Policja i piątka śmiałków uratowali parę której samochód wpadł do kanału w NYC

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Trójka policjantów i piątka śmiałków traktowani są jak bohaterowie po tym jak uratowali parę z samochodu, który wpadł do kanału w Nowym Jorku.

Policja z hrabstwa Suffolk donosi, że do wypadku doszło w poniedziałek, na rogu Montauk Highway i Venetian Promenade w Lindenhurst. Wzięły w nim udział łącznie trzy samochody.

Na początki doszło do stłuczki dwóch aut. Jedno z nich, kierowane przez 65-letniego mężczyznę, wjechało następnie w samochód 78-letniego Josepha Abitabile, który jechał razem ze swoją 76-letnią żoną Delores.

W wyniku tej drugiej stłuczki, ich samochód został zepchnięty na ogrodzenia i wpadł do kanału.

Policja z Suffolk udostępniła poniższy film:

Na materiale widać jak w ciągu dosłownie kilkunastu sekund ludzie biegną z pomocą parze, której auto w tamtej chwili jest dopiero częściowo zanurzone.

Pomocy parze udzieliła dwójka policjantów, która akurat nie była na służbie oraz piątka innych ludzi o stalowych nerwach i wielkich sercach.

Udało im się wyciągnąć Josepha nim auto całkowicie zatonęło, ale w aucie nadal przebywała Delores. Po wyciągnięciu jej z wody nie miała pulsu, ale jeden z funkcjonariuszy wykonał akcję resuscytacyjną co przywróciło oddech kobiety.

Zarówno państwo Abitabile, kierowca Subaru, jeden z ochotników oraz dwójka funkcjonariuszy policji trafili do szpitala z drobnymi obrażeniami.

 

 

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520