Podwójne zabójstwo w Warszawie. Kobieta i jej 3-letni synek zamordowani w mieszkaniu w Śródmieściu

Podwójne zabójstwo w Warszawie. Kobieta i jej 3-letni synek zamordowani w mieszkaniu w Śródmieściu

W sobotę w Śródmieściu znaleziono ciało kobiety i jej trzyletniego syna. O podwójne zabójstwo podejrzewany jest partner kobiety, który przebywał na jednodniowej przepustce. Sam zgłosił się na policję. Usłyszał już zarzuty.

Makabrycznego odkrycia dokonała matka 35-letniej kobiety. Przyjechała do mieszkania w Śródmieściu (przy ul. Nowowiejskiej), lecz nikt jej nie otwierał. Kobieta wezwała ślusarza. Wtedy okazało się, że 35-letnia kobieta oraz jej 3-letni syn nie żyją. Podejrzanym jest 40-letni konkubent zamordowanej kobiety. Jak podała Polska Agencja Prasowa, mężczyzna przebywał na jednodniowej przepustce. W ustaleń tvnwarszawa.pl wynika, że mężczyzna prawdopodobnie odsiadywał karę za zabójstwo w więzieniu na Białołęce.

 

– Ze wstępnych ustaleń wynikało, że ze zdarzeniem może mieć związek konkubent kobiety. Mężczyzna sam zgłosił się na komendę. W niedzielę przeprowadzono z nim czynności procesowe, usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa – poinformował PAP Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Para miała w tym miesiącu wziąć ślub.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0