Podczas zajęć na Wojskowej Akademii Technicznej studenci zasłabli podczas zajęć w upale, jeden z nich nie żyje

Podczas zajęć na Wojskowej Akademii Technicznej studenci zasłabli podczas zajęć w upale, jeden z nich nie żyje

Podczas zajęć na Wojskowej Akademii Technicznej miało dojść do tragicznego zdarzenia. – Trzech studentów zasłabło podczas zajęć w upale, jeden z nich zmarł. Sprawę prowadzi Oddział Spraw Wojskowych warszawskiej Prokuratury Okręgowej – podaje radio ZET.

Radio ZET 13 czerwca 2019 po godz. 12 podało informację o tragicznym wydarzeniu do jakiego miało dojść we wtorek w godzinach porannych na jednej z warszawskich uczelni. Podczas zajęć z wychowania fizycznego, na dworze, w pełnym umundurowaniu, z plecakami i pełnym osprzętem, trzech mężczyzn miało stracić przytomność. Jeden z nich, podchorąży III roku, nie odzyskał przytomności i zmarł. Rzecznika WAT-u w rozmowie z radiem podkreśliła, że to nie pierwsze takie wysiłkowe zajęcia ucznia i wcześniej nie miał żadnych problemów ze zdrowiem. Sprawą zajmuje się prokuratura.

 

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, ze względu na nietypową sytuację pogodową, rozsyła wiadomości o nagłej zmianie pogody. – Uwaga! Po południu i w nocy (13.06.2019) silny wiatr, burze i grad. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Jeśli możesz, zostań w domu – takie sms-y otrzymują w czwartek mieszkańcy woj. mazowieckiego. Pamiętajcie, aby w upalne dni dbać o odpowiednim zabezpieczeniu organizmu przed promieniami słonecznymi oraz o stałym nawadnianiu. W czasie burzy nie chowajcie się pod drzewami.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0