HomeUSAMiami

Plaże Miami-Dade zostaną otwarte w poniedziałek i można się opalać. Zobacz pełne zasady.

Plaże Miami-Dade zostaną otwarte w poniedziałek i można się opalać. Zobacz pełne zasady.

Plaże hrabstwa Miami-Dade mogą być ponownie otwarte w poniedziałek i będzie można się opalać – coś, co nie było dozwolone na ostatnio ponownie otwartych plażach Broward county.
Hotele i baseny mogą również otwierać się według ścisłych wytycznych.

W środę burmistrz Miami-Dade, Carlos Giménez, podpisał poprawkę do nadzwyczajnego zarządzenia hrabstwa, wyszczególniając wytyczne dotyczące ponownego otwarcia plaż i hoteli w poniedziałek rano. Wcześniej ogłosił to jako datę docelową.

Jeśli odwiedzasz plażę, musisz mieć w dalszym ciągu maske, choć można je zdjąć do pływania i ćwiczeń. Konieczne jest zachowywanie dystansu sześciu stóp, z wyjątkiem członków rodziny, którzy mieszkają razem. Wielkości grup są ograniczone do 10 lub mniej osób.
Daszki, namioty, zwierzęta domowe oraz sporty i zajęcia grupowe są zabronione. Sprzęt do ćwiczeń i place zabaw również są niedostępne.
Możesz chodzić, pływać, opalać się, wiosłować, kajakować, siedzieć na kocu i jeść wśród członków tego samego domu.
Możliwość opalania jest sprzeczna z zasadami w hrabstwie Broward, który otworzył swoje plaże w tym tygodniu.
Hotele Miami-Dade mogą przyjmować gości od poniedziałku, a baseny można otwierać w hotelach, mieszkaniach, budynkach mieszkalnych i stowarzyszeniach właścicieli domów – przy ścisłym przestrzeganiu wytycznych dotyczących dystansu społecznego i limitów pojemności.

JK

COMMENTS