Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię reklamową w lubelskiem

Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię reklamową w lubelskiem

“Kocham Polskę” – pod takim hasłem Platforma Obywatelska rozpoczyna kampanię wyborczą. – Kraj to nie zgliszcza i ruina, jak mówią nasi oponenci – mówi poseł Włodzimierz Karpiński.

– Są różne rodzaje miłości, ale w każdym przypadku o kochanej osobie nie mówi się źle. Tak samo jest z miłością do kraju. Tymczasem nasi polityczni oponenci wytykają Polsce wady –mówiła posłanka, Magdalena Gąsior-Marek, szefowa sztabu wyborczego lubelskiej PO. Posłanka miała na sobie białą koszulkę z napisem „Kocham Polskę”. Pod takim hasłem Platforma na Lubelszczyźnie rozpoczyna kampanię wyborczą. Politycy będą rozdawali koszulki, naklejki i banery z tym hasłem.

[zaj_kat] – Nasi oponenci mówią, że Polska to zgliszcza i ruina. A my wyraźnie chcemy powiedzieć, jaka jest prawda. Że jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ale wiele już udało się zrealizować. Przez 26 lat wolności i osiem lat rządów PO Polska bardzo się zmieniła – mówił poseł Włodzimierz Karpiński, szef lubelskiej Platformy. – Nie chodzi o to, żeby się chwalić, ale o pokazanie prawdy – dodał. W tej kampanii PO postawi na spotkania z wyborcami, banery, spoty telewizyjne i radowe, oraz na internet. – Zwłaszcza na media społecznościowe. To będzie miks, którym przekażemy prawdziwe informacje o Polsce – mówi Karpiński. Tymczasem PO nie ujawniła jeszcze pełnych list wyborczych do Sejmu i kandydatów do Senatu. W piątek zajmie się nimi zarząd krajowy partii, a 2 września rada krajowa PO.COMMENTS

WORDPRESS: 0