21.8 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

PKP uruchamia dodatkowe połączenia w czasie wakacji

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dodatkowe pociągi, promocje cenowe i nowe połączenia. Spółka PKP Intercity zachęca do podróżowania kolejami w czasie wakacji. Państwowy przewoźnik, uruchomi w czasie szczytu wyjazdowego dodatkowe połączenia.
Jak mówi rzeczniczka spółki Beata Czemerajda, pojawią się one na najpopularniejszych trasach. W tym roku będzie to ponad 90 pociągów do różnych miejscowości turystycznych, zarówno nad morze, jak i w góry. Składy pojawią się na trasach z południa Polski do Trójmiasta, na Hel, do Kołobrzegu i Łeby. Dodatkowe połączenia zaplanowano zarówno w kategoriach TLK, Intercity, jak i Express.
Kolejarze zachęcają do wcześniejszego kupowania biletów na wakacyjne wyjazdy. Argumentują, że dzięki temu przejazd będzie mniej kosztował. Ceny biletów na Express Intercity Premium, czyli Pendolino zaczynają się od 49 złotych. Na pozostałe połączenia przewoźnik oferuje zniżki do 30 procent regularnej ceny biletu.
Spółka chwali się też krótszymi niż w zeszłym roku czasami przejazdów. Z Krakowa do Gdańska podróż zajmie 5 godzin i 15 minut. Ze stolicy do Kołobrzegu podróż zajmie 6 godzin, natomiast z Jeleniej Góry do Wrocławia pociąg Pendolino dojedzie w godzinę i 45 minut. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej przewoźnika, a także na dworcach kolejowych w całej Polsce.

TS/IAR/A. Pszoniak/sk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520