Piotr Misztal: “Na przejeździe strzelano do mojej narzeczonej”

Piotr Misztal: “Na przejeździe strzelano do mojej narzeczonej”

Strzelano do narzeczonej łódzkiego biznesmena Piotra Misztala. Kobieta jechała mercedesem maybachem i zatrzymała się na przejeździe kolejowym przy ul. Rokicińskiej. Wtedy padł strzał – mówi Piotr Misztal!

 

Pani Renata, narzeczona Piotra Misztala, wracała ze szpitala przy ul. Czechosłowackiej, gdzie na jedną noc musiał pozostać łódzki biznesmen. Mercedesem maybachem dojechała do przejazdu przy ul. Rokicińskiej, w okolice hipermarketu Obi. Stanęła przy zamkniętym szlabanie. Nagle usłyszała strzał. Ktoś strzelał w szybę od strony pasażera. Po chwili zobaczyła zamaskowanego napastnika, który otworzył drzwi auta. Zabrał leżącą na podłodze torebkę i uciekł w stronę lasu. – Na szczęście auto ma pancerne szyby, bo strzał przebił tylko jedną z nich – mówi nam Piotr Misztal. – Gdyby nie to moja narzeczona mogłaby zginąć!

 

Piotr Misztal ocenia straty na 150 – 180 tysięcy złotych. W torebce znajdował się jego zegarek marki rolex wart 100 tysięcy złotych. – Narzeczona była u mnie w szpitalu i oddałem jej zegarek, który włożyła do torebki – dodaje znany łódzki biznesmen. Łupem złodzieja padła torebka i portfel marki Louis Vuitton, cztery karty kredytowe, dowód osobisty, prawo jazdy, około 2 000 złotych w gotówce. Ponadto w torbie znajdowały się kluczyki od dwóch samochodów (Range Rover Startech, Mercedes Maybach), dowód rejestracyjny oraz nowe okulary marki Fendi.

 

– Mężczyzna, który dokonał napadu był szczupły – dodaje Piotr Misztal. – Dam nagrodę w wysokości 60 tysięcy złotych w zamian za informację o napastniku. Piotr Misztal zapewnił nas, że zgłosił sprawę na policję. Policja przyjechała na miejsce, ale nic nie znalazła. – Wiem, że w tym miejscu dochodziło już do napadów – mówi biznesmen. – Moi ludzie poszli do lasu i znaleźli dwa telefony komórkowe. Porzucono je, by nie zostały zlokalizowane. Prawdopodobnie użyto je podczas napadów. Sam zorganizuje grupę, która będzie szukała napastnika lub napastników. Liczę, że ktoś go wyda za pieniądze, które oferuje.

 

Młodsza inspektor Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi poinformowała nas, że policja otrzymała zawiadomienie o kradzieży przy przejeździe kolejowym. Sprawca wykorzystał fakt, że auto zatrzymało się na przejeździe, otworzył drzwi i ukradł torebkę. Nie było informacji o strzałach.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0