Piotr Fronczewski jest chory. Aktor trafił do szpitala z powodu poważnych problemów ze zdrowiem

Piotr Fronczewski jest chory. Aktor trafił do szpitala z powodu poważnych problemów ze zdrowiem

Piotr Fronczewski jest chory. Z powodu pogarszającego się stanu zdrowia aktor trafił do szpitala, a spektakle “Słoneczni chłopcy” w warszawskim Teatrze 6. piętro z jego udziałem zostały odwołane – powiedział Michał Żebrowski, powiedział Michał Żebrowski, dyrektor teatru, w rozmowie z “Super Expressem”. Nie wiadomo kiedy Piotr Fronczewski wróci na deski teatru.

 

Piotr Fronczewski ma poważne problemy zdrowotne, a jego stan zdrowia na tyle się pogorszył, że znany i lubiany aktor trafił do szpitala. Konieczne było odwołanie spektakli teatralnych: “Słoneczni chłopcy”, gdzie Fronczewski wraz z Krzysztofem Kowalewskim występują w rolach głównych.

 

Jak powiedział Michał Żebrowski, dyrektor warszawskiego Teatru 6. piętro, nie jest wiadome kiedy Piotr Fronczewski wróci na teatralne deski – nie ma pewności, czy aktor będzie w stanie grać nawet jesienią. Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! – powiedział Żebrowski w rozmowie z “Super Expressem”.

 

Piotr Fronczewski to aktor, który na przestrzeni wielu lat działalności artystycznej zaskarbił sobie sympatię widzów, a także radiosłuchaczy. Znamy go z różnych kreacji teatralnych oraz filmowych, których przekrój jest bardzo szeroki. Poczynając od czarodzieja (“Akademia pana Kleksa”), lubianego ojca z “Rodziny zastępczej”, czy doktora Zycha z serialu “W rytmie serca”.

 

Fronczewski użyczał także wielokrotnie swojego głosu w filmach i grach komputerowych oraz dał się poznać radiosłuchaczom, tworząc charakterystyczne role w słuchowiskach. Piotra Fronczewskiego znamy również z dwóch żartobliwych płyt, utrzymanych w stylistyce disco, wydanych pod pseudonimem Franek Kimono.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0