2.6 C
piątek, 29 marca, 2024

Piłka nożna – el. ME – Polska wygrała z Macedonią Płn.

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała w Skopju z Macedonią Północną 1:0 (0:0) w meczu trzeciej kolejki grupy G eliminacji mistrzostw Europy. Gola dla Polski w 47 minucie strzelił Krzysztof Piątek, który na boisku pojawił się zaledwie dwie minuty wcześniej. Od 86 minuty Polacy grali z przewaga jednego zawodnika po drugiej żółtej kartce dla Visara Musliu.

W pozostałych piątkowych meczach grupy G Austria pokonała Słowenię 1:0, a Łotwa przegrała z Izraelem 0:3.
W tabeli grypy G prowadzą „Biało-czerwoni” z dorobkiem 9 punktów. Na drugim miejscu jest Izrael (7 pkt.), a na trzecim Macedonia Płn. (4 pkt.).
Następne spotkanie reprezentacji Polski w poniedziałek w Warszawie. Polacy zagrają z Izraelczykami.