3.6 C
sobota, 20 kwietnia, 2024

Piłka nożna – Bundesliga: Pięć goli Lewandowskiego w 9 min! (VIDEO)

Robert Lewandowski zdobył pięć goli dla Bayernu Monachium i można powiedzieć, że sam w pojedynkę wygrał 5:1 z VfL Wolfsburg w meczu piłkarskiej Bundesligi.

Polski napastnik wszystkie gole zdobył w ciągu dziewięciu minut – od 51. do 60. minuty. Nasz napastnik wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie. Pierwsza była bardzo nieudana w wykonaniu mistrza Niemiec i przegrali ją bardzo zasłużenie 0:1. Losy meczu odmienił Robert Lewandowski, który potrzebował tylko 6 minut aby wyrównać wynik meczu. Później bramki Roberta sypały się jedna za drugą.

Trener i kibice przecierali oczy ze zdumieniem na to co się dzieje na boisku podziwiając jego pięć bramek a niewiele brakowało aby zaliczył jeszcze jedno trafienie. Robert przeszedł do historii Bundesligi strzelając najszybszego hat-tricka i najszybsze pięć goli w historii ligi niemieckiej. Nigdy też, żaden rezerwowy nie strzelił tylu bramek co Lewandowski!