Pikantny teledysk sióstr Godlewskich na Mistrzostwa Świata w Rosji

Pikantny teledysk sióstr Godlewskich na Mistrzostwa Świata w Rosji

Siostry Godlewskie nago dołączyły do grona wykonawców piosenek na Mundial 2018. W środę w sieci pojawiła się zajawka teledysku “Biało-Czerwone”, w którym Esmeralda i Małgorzata Godlewskie występują niemal bez ubrania. Bardziej od umiejętności wokalnych, prezentują swoje wdzięki. W teledysku na Mundial 2018 w Rosji siostry Godlewskie pojawiły się niemal nago, wymalowane w polskie barwy. 

Zajawka teledysku pojawiła się w sieci w środę, trwa zaledwie 15 sekund, a już rozgrzała internet do czerwoności. Wszystko przez ubiór sióstr Godlewskich, a właściwie niemal jego brak. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie bardziej niż na walory wokalne, postawiły na oprawę wizualną. Cały tekst piosenki bowiem obraca się wokół zapętlonego “PL, PL, PL, PL” z prostym bitem, do którego siostry Godlewskie wyginają seksownie swoje ciała niemal nago.

Momentami teledysk wręcz może naruszać regulamin serwisu Youtube, mamy tu bowiem wręcz wulgarne zbliżenia na stringi oraz niemal zupełnie odkryte piersi. Pełna wersja teledysku “Biało-Czerwone” sióstr Godlewskich ma być dostępna w czwartek 7 czerwca. Siostry Godlewskie nago Małgorzata i Esmeralda Godlewskie nie pierwszy raz w teledysku pojawiają się nago.

W pierwszym numerze “Tak, to My” pluskają się w jacuzzi. Tutaj również było bardzo pikantnie. Ale siostry Godlewskie mają też bardziej “poważne” produkcje. 16 maja nagrały specjalne życzenia urodzinowe dla prezydenta Andrzeja Dudy. Stylizowane na Marylin Monroe, wykonały “Happy Birthday” w słynnej aranżacji wykonanej przez aktorkę dla prezydenta Kennedy’ego.

 

 

 

 

 

 

 

 

red. aip


COMMENTS

WORDPRESS: 0