Pierwszy mecz biało – czerwonych na mundialu transmitowany w strefie kibice na Stadionie Narodowym w Warszawie

Pierwszy mecz biało – czerwonych na mundialu transmitowany w strefie kibice na Stadionie Narodowym w Warszawie

Pierwszy mecz biało – czerwonych na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji będzie transmitowany w strefie kibice na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dziś władze spółki, minister sportu i turystyki oraz sponsorzy przedstawili szczegóły. Ruszyła też sprzedaż biletów.

19 czerwca na płycie stadionu stanie scena oraz zainstalowane zostaną dodatkowe ekrany, dzięki którym prawie 70 000 kibiców będzie mogło obserwować mecz Polski i Senegalu, który zostanie rozegrany w Moskwie – mówi rzecznik prasowy PGE Narodowego – Monika Borzdyńska. Spotkanie będzie można oglądać na 8 ekranach, na płycie stadionu stanie też scena, na której będą odbywać się dodatkowe wydarzenia dla całych rodzin. Nie zabraknie nawiązań do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – dodaje rzeczniczka PGE Narodowego.
Biało – czerwonym na PGE Narodowym będzie kibicował minister sportu i turystyki – Witold Bańka. Jak mówi, pierwszy mecz na mistrzostwach będzie ważny i trudny dla polskiej reprezentacji. Minister uważa, że mecze polskiej reprezentacji zawsze jednoczą Polaków i są pięknym świadectwem patriotyzmu. Witold Bańka zachęca by i tym razem kibice wspólnie trzymali kciuki i wspierali naszych piłkarzy, którzy będą walczyć o wyjście z grupy na mundialu w Rosji.
Mecz Polska-Senegal zostanie rozegrany 19 czerwca na stadionie Spartaka Moskwa. Początek spotkania o godzinie 17:00. Kibice będą oglądać spotkanie zarówno z trybun, jak i z płyty stadionu. Bilety dostępne są w cenie od 10 do 30 złotych, dzieci do lat 6 do strefy kibica wejdą za darmo. W sprzedaży dostępne są również droższe pakiety biletów VIP. Szczegóły dotyczące zakupu biletów można znaleźć na stronie internetowej pgenarodowy.pl.
Polska-Senegal to jedyny mecz, który będzie transmitowany w Narodowej Strefie Kibica w Warszawie. Mistrzostwa Świata rozpoczynają się w Rosji 14 czerwca. Polska w grupie H oprócz Senegalu zagra z Kolumbią i Japonią.

IAR/Lis/to/COMMENTS

WORDPRESS: 0