Patryk Jaki ostro gra o Warszawę i składa kolejną obietnicę

Patryk Jaki ostro gra o Warszawę i składa kolejną obietnicę

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki złożył kolejne zobowiązanie wobec mieszkańców stolicy. Na briefingu poinformował, że pracuje nad planem rozbudowy parkingów na terenie różnych dzielnic miasta.

 

Wskazywał, że to jeden z największych problemów całej aglomeracji, którego nie rozwiązała obecna administracja: “Mówimy o ładzie przestrzennym i porządkowaniu Warszawy – to jest także niezwykle istotne dla kierowców używających miejskiej infrastruktury. Dziś dostrzegamy te duże problemy z zaparkowaniem swoich aut – szczególnie w Śródmieściu. Jednak mój program będzie obejmować też inne dzielnice i będę chciał te propozycje omawiać z mieszkańcami. W ciągu najbliższych miesięcy takie konsultacje będą miały miejsce” – zapowiedział.
Patryk Jaki mówił, że jeśli wygra wybory w Warszawie, niezwłocznie przedstawi plan rozbudowy parkingów nowej radzie miasta. Na pytania o lokalizacje miejsc podziemnych w Śródmieściu wymieniał między innymi Plac Defilad, Plac Teatralny i Plac Bankowy. Dodał, że jest przeciwnikiem wprowadzania zakazu wjazdu do centrum miast dla starych aut z silnikiem diesla.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR) / Michał Fedusio/dwCOMMENTS

WORDPRESS: 0