Patryk Jaki kandydatem na prezydenta Warszawy. Violetta Porowska kandydatem na prezydenta Opola

Patryk Jaki kandydatem na prezydenta Warszawy. Violetta Porowska kandydatem na prezydenta Opola

Opolanin Patryk Jaki będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. Violetta Porowska ma powalczyć o fotel prezydenta Opola.

Dziś w siedzibie Prawa i Sprawiedliwość zaprezentowano kandydatów Zjednoczonej Prawicy na prezydentów miast wojewódzkich. Jest już pewne, że kandydatem prawicy będzie w Warszawie wiceminister Patryk Jaki. To opolski poseł, ale od dłuższego czasu mieszkający w Warszawie, który znany jest także z kierowania pracami komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. W Opolu PiS postawiło na Violettę Porowską, wicewojewodę i wieloletnią radną miejską.

 

Atutem Porowskiej jest nie tylko doświadczenie. – To piękna, wyrazista kobieta. W mojej ocenie to najlepszy kandydat, jakiego PiS mógł wystawić w Opolu – komentuje dr Grzegorz Balawajder, politolog z Uniwersytetu Opolskiego. Wybory samorządowe już jesienią 2018 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

 

 

aip

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0