Partyk Jaki: Warszawa potrzebuje nowych mostów

Partyk Jaki: Warszawa potrzebuje nowych mostów

Patryk Jaki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy poinformował, że jeśli wygra w wyborach samorządowych, rozpocznie program budowy nowych mostów w stolicy. Polityk ocenił, że nowe przeprawy są konieczne. W ten sposób odniósł się do wypowiedzi kontrkandydata z PO, Rafała Trzaskowskiego, który powiedział, że Warszawa nie potrzebuje nowych mostów z przeprawami dla samochodów.

Patryk Jaki podkreślił, że budowa mostów to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Warszawy. „Jeśli mosty powstaną, każda z dotychczasowych ośmiu przepraw stanie się drożniejsza, mieszkańcom będzie łatwiej, nie będą tyle czasu tracili w korkach” – powiedział kandydat na prezydenta Warszawy. Zaznaczył, że nowe przeprawy i inwestycje komunikacyjne pozwolą na skuteczny rozwój Warszawy.
Budowa mostów na Wiśle to trzecie zobowiązanie przedwyborcze Patryka Jakiego. Wcześniej zapowiedział, że po wygranych wyborach stworzy program „Parkingi dla mieszkańców Warszawy”, który ma rozwiązać problemy z parkowaniem. Pierwszym zobowiązaniem była budowa 50 nowych żłobków i przedszkoli w Warszawie.

IAR/TVP Info/pg/zr



COMMENTS

WORDPRESS: 0