HomeUSAFloryda

Ostania premiera w sezonie 2020 – „Banksterzy” w Orlando

Ostania premiera w sezonie 2020 –  „Banksterzy” w Orlando

Już w najbliższą niedziele, 20 Grudnia o godzinie 6PM, w kinie certyfikowanym #CinemaSafe – Studio Movie Grill Sunset Walk w Orlando-Kissimmee na Florydzie – mieszkańcy Orlando i okolic będą mieli okazje zobaczyć najnowszy polski film pt. „Banksterzy” w reżyserii Macieja Ziębińskiego z doskonalą obsada:
Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska, Katarzyna Zawadzka, Jan Frycz, Tomasz Karolak, Marcin Bosak, Małgorzata Kożuchowska to odtwórcy głównych ról w tym znakomitym filmie.

 Miejscem akcji jest siedziba GoBanku. To tam włodarze podejmują decyzję o wprowadzeniu nowej oferty. Ta – w teorii – ma być atrakcyjna dla klientów. W praktyce chodzi o to, żeby bez skrupułów i z uśmiechem na ustach nabić jak najwięcej ludzi w butelkę, a przy okazji – własne kabzy. Prezesem banku jest Adam o pseudonimie Siekiera. Ksywka dużo mówi o mężczyźnie – jest ostry i bezkompromisowy. Do pracy wybiera najmocniejszych i takich, który klientelę potrafią sobie owinąć wokół palca. A takich, którzy łapią się na chwyty marketingowe i manipulacje banku, jest sporo. Na przykład Artur i Mateusz. Zaprzyjaźnieni mężczyźni rozkręcają wspólny biznes, ale do szczęścia potrzeba im jeszcze pieniędzy. Skuszeni nowym produktem GoBanku, związują umowę z instytucją finansową. To będzie początek ich kłopotów. Kredytobiorcy wpadną w spiralę brutalnych mechanizmów, gdzie dobro i spokój człowieka nie znajdują się na liście priorytetów.

“Dzięki sponsorom: SloneczneRadio.com, Wiadomosci.com, PolskiFM i KonEvents uda się ten sezon zakończyć pokazując film “Banksterzy” po raz pierwszy w Orlando na Florydzie – po świetnym przyjęciu i odbiorze w Semionole-Clearwater, Sarasocie oraz Fort Lauderdale wydawało nam się to logiczne, aby film pokazać na koniec roku w miejscu, do którego nasza oferta filmowa jeszcze nie dotarła”, powiedziała Ewa Kon, prezes KonEvents.

“Mamy nadzieje pojawiać się w Orlando w przyszłym roku częściej, licząc na podobnie cieple przyjęcie jak w innych miastach na Florydzie”, dodał Jacek Kita, Dyrektor Zarządzający SloneczneRadio.com.
“Chcemy, aby SloneczneRadio.Com przybliżało Polonii na całej Florydzie wydarzenia kulturalne, których tu do tej pory było jak na lekarstwo i będziemy się starać, aby za naszym pośrednictwem ta oferta się szybko rozrastała”.

BILETY: MOJBILET.COM lub przed wejsciem 

JK

 

COMMENTS