Opolskie: Zabił byłą żonę w Kędzierzynie i przejechał ze zwłokami 400 km

Opolskie: Zabił byłą żonę w Kędzierzynie i przejechał ze zwłokami 400 km

Wiele wskazuje na to, że 54-letnią Honoratę S. z Kędzierzyna-Koźla zabił jej były mąż Piotr L., przewiózł ciało kobiety na Podkarpacie i porzucił przy autostradzie A4. Następnie 55-latek powiesił się w stodole w Gorliczynie. 

We wtorek, 10 października rano w stodole w Gorliczynie na Podkarpaciu znaleziono zwłoki 55-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, Piotra L. [podobne] Jak informuje serwis nowiny24.pl, Piotr L. popełnił samobójstwo, powiesił się. Przy budynku był zaparkowany jego samochód, volkswagen passat kombi. Wewnątrz auta były ślady krwi. W środę (11 października) mieszkaniec powiatu przeworskiego zawiadomił policję, że w pobliżu łącznika z autostradą A4 w Gorliczynie znalazł damską torebkę.

 

Policjanci przeszukali teren i znaleźli worek ze śladami krwi, później przykryte trawą i gałęziami zwłoki kobiety. Jej twarz była zmasakrowana. Okazało się, że to 54-letnia Honorata S. z Kędzierzyna – Koźla, była żona Piotra L. Kobieta była poszukiwana, jako zaginiona, przez policję z Kędzierzyna-Koźla. W poniedziałek (9 października) o godz. 18.00 Honorata S. wyszła z pracy w hali sportowej i ślad po niej zaginął.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0