Opolskie: 34-letni pedofil składał nieobyczaje propozycje 12-latce

Opolskie: 34-letni pedofil składał nieobyczaje propozycje 12-latce

Do dwóch lat więzienia grozi 34-latkowi z Nysy, który przez internet chciał umówić się z 12-letnią dziewczynką i czynił jej niemoralne propozycje.

Mężczyznę namierzyli w sieci agenci z wrocławskiej firmy z Combat Security. To mieszkaniec Nysy, którego tuż przed spotkaniem zatrzymali policjanci z Nysy i Opola. – Na jego trop wpadliśmy przeglądając strony internetowe – mówi jedna z agentek Combat Security, która zdemaskowała mężczyznę. – Na jednym z portali ogłoszeniowych dał anons o treści “Nysa – Opole, 300 zł dla młodej dziewicy” i tu opisał za wykonanie jakiej czynności seksualnej oferuje te pieniądze. Razem z kolegą z agencji podchwyciliśmy temat, podaliśmy się za dziewczynki w wieku 12 i 13 lat z Opola.

 

Pedofil nawiązał kontakt z obiema. Natomiast umówił się z 12-latką, pod którą podszywali się agenci. Miało do niego dojść na wiadukcie im. Żołnierzy Wyklętych przy ulicy Struga w Opolu. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do nyskiego sądu. – Mężczyzna usłyszał zarzut składania małoletniej poniżej 15. roku życia za pomocą internetu propozycji dotyczącej innej czynności seksualnej, grozi mu za to do 2 lat więzienia – mówi Sebastian Biegun, prokurator rejonowy w Nysie.

 

aip


COMMENTS

WORDPRESS: 0