30.3 C
Chicago
piątek, 21 czerwca, 2024

„Opętany” komentator z Islandii. Po zwycięskim golu prawie stracił głos!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Gudmundur Benediktsson, komentator sportowy meczu Islandia – Austria niemal stracił głos z radości, gdy jego narodowa drużyna wygrała mecz z Austriakami. Na nagraniu słychać pełen zestaw emocji – od skrajnej radości po dźwięki przypominające te, które wydaje z siebie opętana osoba podczas egzorcyzmów.

 

https://twitter.com/TeleFootball/status/745700072596320256

 
Islandii nikt nie dawał podczas turnieju Euro żadnych szans. Tymczasem, trenowana przez Larsa Lagerbacka nie przegrała w fazie grupowej ani jednego meczu, a co więcej awansowała do fazy pucharowej, pokonując drużynę Austrii. Nic więc dziwnego, że niektórym puszczały emocje. Ekspresyjny komentator Gudmundur Benediktsson nieomal stracił głos, wydając z siebie… cóż… bardzo ciekawe dźwięki.

 

– Tak, tak, tak, tak, tak! Wygrywamy ten mecz. Jesteśmy w 1/8 finału. Nigdy w życiu nie czułem się tak wspaniale. Nie przegraliśmy na tym turnieju ani jednego meczu, zapiszcie to sobie, ani jednego meczu! – krzyczy Benediktsson. Teraz Islandię czeka pojedynek z Anglią, który również relacjonować będzie ten sam komentator.

Red./AIP/fot.you tube

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520