HomePOLSKA

ONR zapowiedział tworzenie Brygad Narodowych. Siłą będą walczyć z protestującymi kobietami

ONR zapowiedział tworzenie Brygad Narodowych. Siłą będą walczyć z protestującymi kobietami

ONR zapowiedział tworzenie Brygad Narodowych, których “polityczni żołnierze” będą walczyć z uczestnikami manifestacji przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Czego możemy się spodziewać? Przeczytajcie poniżej.

Obóz Narodowo-Radykalny na swojej stronie internetowej poinformował o powołaniu Brygad Narodowych. “Będziemy na każdym kroku blokować wszystkie ataki na polskie i katolickie wartości!” – zapowiedzieli jego członkowie. Chodzi oczywiście o manifestacje, które od kliku dni odbywają się w całej Polsce. Protestujący zbierają się w centralnych punktach miast, pod siedzibami PiS i kościołami, protestując przeciwko

 

Oto pełna treść komunikatu ONR:

 

“W związku z gwałtownie rosnącą falą skrajnie lewicowej agresji, która wymierzona jest w dużej mierze w Kościół i miejsca kultu religijnego oraz pamięci narodowej, Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego ogłasza powołanie do życia Brygad Narodowych. Głównym celem tej inicjatywy jest stworzenie struktury zajmującej się ochroną społeczeństwa polskiego, obiektów religijnych i wydarzeń patriotycznych przed bojówkarskimi atakami oraz prowokacjami ze strony neomarksistów, będących kolejnym wcieleniem bolszewizmu. Jako polscy nacjonaliści chcemy zapewnić Polakom możliwość bezpiecznego sprawowania praktyk religijnych i kultywowania tradycji. Pragniemy również krzewić poszanowanie dla kultury fizycznej, dbać o rozwój sprawności i hart ducha poprzez systematyczne treningi oraz szkolenia w zakresie sztuk walki, sportów siłowych, strzelectwa, survivalu i innych dyscyplin. Będziemy pracować nad formowaniem Politycznych Żołnierzy – świadomych Polaków, ideowych i uduchowionych, a jednocześnie dbających o rozwój tężyzny fizycznej, którzy będą gotowi do obrony wartości narodowych oraz katolickich na drodze akcji bezpośredniej”.

 

Inicjatywa pojawiła się po oświadczeniu Jarosława Kaczyńskiego, który wezwał członków i zwolenników Prawa i Sprawiedliwości do obrony kościołów.- Trzeba się temu przeciwstawić. To obowiązek państwa, ale także obowiązek nasz obowiązek, obywateli. W szczególności musimy bronić polskich kościołów. Musimy ich bronić za każdą cenę” – mówił Jarosław Kaczyński. – Te demonstracje będą z całą pewnością kosztowały życie wielu ludzi. (…) Przeciwstawienie się demonstracjom to obowiązek obywateli.

AIP

COMMENTS