4.2 C
Chicago
Sunday, December 3, 2023

Olek Klepacz: Rozsiewam róże i ludzie są fajni (video)

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Od trzech tygodni na antenie radia Polski.FM Chicago prezentowane jest nowe nagranie Formacji Nieżywych Schabuff  “Ludzie są fajni”.  W tym tygodniu utwór ma swoją premierę w rozgłośniach na terenie Polski a w Chicago to już od piątku numer jeden na antenie Wietrznego Radia w Polski.Fm

 

ludzie

 

“Dzisiejsza Polska rzeczywistość nie napawa optymizmem. I właśnie na przekór temu, powstała ta piosenka – optymizm, nadzieja, radość ale i autoironia. W kontekście naszej rzeczywistości, słowa LUDZIE SĄ FAJNI brzmią trochę jak oksymoron.Mamy nadzieję że ten prosty przekaz…z pod tekstem będzie nas jednoczył, a tym samym zburzymy kolejny po Berlińskim ”mur” naszych Polskich słabości.LUDZIE SĄ FAJNI, ZWYKLI, NORMALNI:)”

 

Gościem Polski.Fm w sobotnim programie był Olek Klepacz, lider Formacji Nieżywych Schabuff.  Z Olkiem rozmawiał Piotr Michalak.

 

Specjalnie dla wiadomosci.com i Polski.fm zostały nam zdradzone kulisy kręcenia teledysku do “LUDZIE SĄ FAJNI”

 

Fabułą teledysku jest sesja zdjęciowa prowadzona po przyjęciu weselnym. Państwo młodzi to urodziwa blondynka oraz czarnoskóry mężczyzna z burzą kręconych włosów.

IMG_5505

 

-Mamy tu różne typy bohaterów, w różnym wieku, z różnymi zawodami, z różnym pochodzeniem społecznym, w obrazie pojawia się Adam Kraśko, znany z programu “Rolnik szuka żony” – mówi reżyser.

 

IMG_7652

 

RED./Polski.Fm/FNS.pl/Foto M. Mioduszewski