HomeMiami

Ojciec zastrzelił 11-letnią córkę w Davie na Florydzie

Ojciec zastrzelił 11-letnią córkę w Davie na Florydzie

Policja prowadzi dochodzenie po tym, jak ojciec postrzelił i zabił swoja 11-letnią córkę, zanim zwrócił broń na siebie w Davie, niedaleko Fort Lauderdale na południowej Florydzie.


Jednostki policji i straży pożarnej Davie odpowiedziały na wezwanie domu w okolicy Southwest 18th Court i 145th Avenue tuż przed 9 rano w poniedziałek. Urzędnicy powiedzieli, że wygląda na to, że ojciec zastrzelił swoje 11-letnie dziecko, zanim skierował broń na siebie. Dziewczyna została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia. Ojciec został przewieziony do Broward Medical Center, gdzie później zmarł.

„Mamy 11-letnie dziecko, które nie żyje i mężczyznę po czterdziestce, który jest ojcem dziecka, który również nie żyje” – powiedział porucznik Davie Police, Mark Leone. „Powiedziano nam, że dziecko miało śmiertelną śmiertelną i nieuleczalną chorobę, co może wyjaśnić, dlaczego doszło do tego tragicznego incydentu”.
Matka dziecka, która wtedy przygotowywała śniadanie, pozostała bez obrażeń.
„Kiedy przyjechała policja, rozmawiali z kobietą, która słyszała strzały dochodzące z jednego z pokoi” – a poza domem można było zobaczyć wiele pojazdów policyjnych. Policja podała, że 11-latka była jedynym dzieckiem w domu.
JK

COMMENTS