HomePOLSKA

Ojciec Adam Szustak: „Nienawidzę tego Kościoła, który stał się ladacznicą polityczną”

Ojciec Adam Szustak: „Nienawidzę tego Kościoła, który stał się ladacznicą polityczną”

Charyzmatyczny duchowny o. Adam Szustak, który prowadzi kanał „Langusta na palmie” na YouTube, opublikował filmik, w którym w mocnych słowach komentuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego i protesty kobiet w całej Polsce. – Nienawidzę tego Kościoła, który stał się ladacznicą polityczną – mówi duchowny.

Ojciec Adam Szustak jest duchownym, dominikaninem, kaznodzieją. Popularność i liczną grupę zwolenników przyniosły mu rekolekcje i biblijne komentarze, które publikuje na swojej stronie internetowej i kanale na YouTube „Langusta na palmie”.

 

W ostatnim czasie o. Adam Szustak opublikował filmik, w którym odniósł się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, sytuacji w Polsce i protestów na ulicach. – Nienawidzę tego kościoła, który stał się ladacznicą polityczną – komentuje o. Adam Szustak.

 

Zdaniem charyzmatycznego duchownego w Bogu płonie ogień, który wypali całe plugastwo kościoła. Dominikanin apeluje także do uczestników protestów: – Nie lękajcie się. Nic nie może nas odłączyć od miłości Chrystusa, która jest nam dana.

ICH aip

COMMENTS