19.3 C
Chicago
sobota, 13 lipca, 2024

Ogromny pożar w fabryce tworzyw sztucznych Coko-Werk w Łodzi

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

W poniedziałek rano, w zakładach przy ul. Dąbrowskiego w Łodzi wybuchł pożar. Płonie fabryka Coko-Werk, zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych. Chmura dymu widoczna jest z wielu części Łodzi.

Na miejscu jest kilkanaście zastępów straży pożarnej, ale wciąż dojeżdżają kolejne. Ulica Lodowa została zamknięta przez policję na odcinku od ul. Dąbrowskiego do zakładu Coko-Werk. Coko-Werk to główny dostawca Bosha. Wszyscy pracownicy zostali ewakuowani (ok. 100 osób). Jak udało nam się ustalić, w pożarze spłonęło również kilka samochodów. W rejonie fabryki został odłączony prąd, a okoliczne firmy odesłały pracowników do domów.

 

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Łodzi apeluje do mieszkańców miasta znajdujących się w strefie zadymienia aby zachowali niezbędne środki ostrożności. Ze względu na możliwość występowania w dymie toksycznych środków, unikali z nim kontaktu, nie otwierali okien i balkonów. MPK Łódź wstrzymało ruch tramwajowy i autobusowy na ul.Lodowej przy ul. Dąbrowskiego w dwóch kierunkach jazdy. Autobusy linii: 69, 69A oraz 95 kierowane są objazdem od Dąbrowskiego-Wedmanowej ulicą Dąbrowskiego, Lodową na swoją trasę (z pominięciem ul. Wedmanowej).

- Advertisement -

Podobne

1 KOMENTARZ

  1. Mysle, ze Ci pracownicy spokojnie sobie poradza. GE na lodowej rekrutuje bez agencji. Daja dwójkę do ręki – bezrobocie im nie grozi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520